Aktywne wyjazdy i wczasy

Aktywne wyjazdy i wczasy

Dział związany z dążeniem do niezależności finansowej.

przez gurdjieff » 7 sty 2020, o 11:45

Hej, chcemy wspólnie z żoną spędzić aktywny urlop, wczasy. Zależy nam na małych grupach i ciekawych miejscach. Znudziły nam się już wyjazdy z dużych biur podróży. Kolega polecił mi kilka mniejszych https://zorientowani.pl/ . Podobno można zobaczyć naprawdę fajne miejsca. Macie jakieś namiary na takie biuro/ pośrednika?
Ostatnio edytowano 14 sty 2020, o 10:05 przez gurdjieff, łącznie edytowano 1 raz
gurdjieff

Reputacja: 0 pkt
Od: 28 mar 2019, o 10:37

przez sosenko » 13 sty 2020, o 21:09

Jeśli lubicie aktywnie spędzać czas, czując się w pełni swobodnie, zorganizujcie wyjazd na własną rękę, bez udziału jakichś biur podróży. Pięknych i sprzyjających czynnemu wypoczynkowi miejsc daleko szukać zaś nie trzeba. Choćby Zakopane...górskie wędrówki, lokalna kuchnia, piękne krajobrazy...ach rozmarzyłam się dosłownie. I przenocować komfortowo jest gdzie tutaj. My jesienią byliśmy , zarezerwowaliśmy sobie wygodny apartament, wybierając z oferty Apartamenty JLS . Mieszkania są zlokalizowane w samej stolicy polskich gór, wyposażone bardzo nowocześnie i ładnie. Metraż spokojnie pozwala zabrać ze sobą kilkoro znajomych :)
sosenko
Świeżak

Od: 23 lut 2019, o 12:41

przez palo » 15 sty 2020, o 19:10

my z rodziną bardzo lubimy spędzać wolny czas aktywnie, nie lubimy siedzieć w domu. zawsze jak jest czas to jeździmy na wycieczki w mniej lub bardziej znane miejsca. na najbliższy weekend zaplanowaliśmy sobie kilka śląskich zamków https://discover.pl/palace-dolnego-slaska/ - znalazłam tu przewodnik i spodobał się ten pomysł wszystkim domownikom
palo

Od: 15 sty 2020, o 18:59

przez Mateo 77 » 9 lut 2020, o 17:29

Czemu nie? Przecież dzisiaj bez problemu jesteście w stanie zorganizować taki wyjazd. Myślę, że bardzo ciekawym pomysłem może być zajrzenie do www.sunandsnow.pl i tam poszukanie specjalnych apartamentów. Jeśli wybieracie się nad polskie morze, to zdecydowanie powinniście właśnie tam zacząć poszukiwania idealnych noclegów dla siebie.
Mateo 77
Świeżak

Od: 3 lut 2018, o 14:04

przez Pracownica » 8 lip 2020, o 23:35

Ja jestem bardzo aktywna jeśli chodzi o wszelkie wyjazdy. I prywatnie i służbowo. Można mnie wręcz nazwać podróżniczką. Chcę sobie teraz w końcu kupić lodówkę turystyczną firmy Camry CR 93 bo jest bardzo pojemna. Można ją zabrać ze sobą wszędzie - do pokoju hotelowego, jeśli nie mamy tam dostępu do lodówki albo na plażę. Powiedzcie mi co wy sądzicie o takim zakupie ?
Pracownica

Od: 8 lip 2020, o 22:41

przez hubert37 » 15 lip 2020, o 12:52

Sprzedaż i kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl Pośredniczymy w znalezieniu podmiotu polskiego lub zagranicznego zainteresowanego przejęciem Twojej firmy i kontynuowaniem jej działalności Sprzedaż i kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl Proponujemy przeprowadzenie restrukturyzacji przedsiębiorstwa w zakresie działalności, spraw pracowniczych, misji spółki, zawartych umów. Obsługujemy spółki w każdej sytuacji finansowej, zadłużone u kontrahentów, oraz w ZUS i Urzędzie Skarbowym. Skontaktuj się z nami przez www.ltdbroker.pl Sprzedaż i kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl odbywa się w świetle prawa i bezpiecznie, a przede wszystkim szybko i sprawnie. Cała biurokracja jest na naszej głowie. Sprzedaż i kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl
hubert37
Świeżak

Od: 4 maja 2020, o 11:16

Powrót do Niezależnośc finansowa