Alergia pokarmowa a imprezy

Alergia pokarmowa a imprezy

Dział poświęcony tematyce motywacji w poszukiwaniu pracy jak i w życiu.

przez ivoryy » 4 gru 2019, o 12:13

Powiedzcie mi, czy wy też czasami czujecie się wyobcowani ze względu na swoją alergię? Jeśli ją oczywiście macie. Na imprezach muszę pytać o każdą potrawę, przez co zgromadzeni ludzie patrzą na mnie jak na dziwaka... Na co dzień kupuję w specjalnych sklepach z żywnością dla alergików, jak ten https://organic24.pl/, ale chciałabym od czasu do czasu po prostu zjeść to na co mam ochotę i nie martwić się o reakcje uczuleniowe...
ivoryy

Reputacja: 0 pkt
Od: 18 sie 2019, o 21:16

przez sprezyna » 3 sty 2020, o 18:18

No zycie z alergiami nie jest latwe :) Ja mam na orzeszki, cytrusy i truskawki wiec tego mi stosunkowo latwo unikac. Ale do tego mam uczulenie na kurz i roztocza i to jest duzo gorsze. W domu mam oczyszczacz powietrza Coway a przy duzych stezeniach smogu chodze w maseczce ale u kogos nie moge wymagac absolutnego porzadku by sie nie dusic.
sprezyna

Od: 22 kwi 2019, o 16:01

przez memmo » 6 sty 2020, o 17:27

życie z alergią nie jest łatwe. O ile rodzina jest w stanie to zrozumieć o tyle na większych imprezach to może być rzeczywiście problem. O ile mam taką możliwość staram sie uprzedzić organizatora o mojej diecie tak, by mogł to uwzględnić przy menu. W miarę możlwości staram się również szykować własne potrawy na imprezę i wtedy mam pewność że będę mogła coś zjeść. Pozdrawiam!
memmo

Od: 6 sty 2020, o 17:18

Zobacz również inne wątki:

Wątki

•  
    Odsłon
    Ostatni post

Powrót do Motywacja