Atrakcyjny prezent na święta

Atrakcyjny prezent na święta

Nasze zainteresowania i sposoby na spędzanie wolnego czasu po pracy.

przez Norton » 12 gru 2017, o 13:30

Co kupiliście bliskim na święta? Ja dla większości osób, które chciałbym obdarować nie mam jeszcze prezentu. Póki co wpadły mi w oko skórzane portfele Money Kepper. Można dziś dostać coś wyjątkowego za naprawdę rozsądne pieniądze, a do tego portfel przyda się niemal każdej osobie w dowolnym wieku. Na poniższym zdjęciu jest portfel, który najbardziej mi się podoba. Co myślicie? ;)

Obrazek
Norton

Reputacja: 0 pkt
Od: 31 sie 2017, o 06:42

przez Adamila021 » 9 lut 2018, o 12:47

Może to wydawać się dziwne, ale ja na ostatnie święta złożyłam się ze swoimi dwoma braćmi i kupiłyśmy naszemu tacie forda focusa z http://www.ursyncar.pl . Wiadomo, trochę nas to kosztowało ale jego reakcja była tego warta
Adamila021

Od: 13 lut 2017, o 19:31

przez Mateo 77 » 26 maja 2018, o 12:43

Ja uważam, że to internet to najlepsza i najbardziej opłacalna forma kupowania czegokolwiek. Nigdzie nie znajdziecie tak korzystnych cen jak właśnie w sieci. Z dostawą też nie ma problemów, na przykładzie kuriera inpost, wszystko jest jasne i opłacalne. Jeżeli jeszcze nie kupujecie w sieci, to po prostu zacznijcie :)
Mateo 77

Od: 3 lut 2018, o 14:04

przez Amika55 » 27 paź 2018, o 20:18

Ja planuje dla mojego męża kupić taki blu ray odtwarzacz https://zw.pl/news/odtwarzacze-bluray-% ... sc,138363# Ciągle chodzi i marudzi że by chciał, a trochę grosza wpadło to spełnie jego marzenie. Wiadomo że faceci uwielbiają takie technologiczne bajery
Amika55

Od: 21 cze 2018, o 04:48

przez swit » 2 lis 2018, o 10:17

Ostatnio znalazłam świetny sklep z akcesoriami do urządzenia sypialni. Sprawdźcie koldra.pl
swit

Od: 2 lis 2018, o 10:15

przez pani.ola » wczoraj, o 13:17

Zawsze podziwiałam ludzi którzy mają swoje, własnie i unikalne hobby. Ja takiego szczescia w zyciu nie miałam, ale mój syn tak, jest zakochany w perkusji i potrafi grać godzinami. Bardzo cenie jego hobby i postanowiłam kupic dla niego na Święta werble https://drumcenter.pl/pol_m_Werble-398.html Werbel jest sercem zestawu perkusyjnego, jego nieodłącznym elementem i największym wyzwaniem dla każdego bębniarza. Znalezienie swojego ukochanego werbla nie jest proste. Aspektami mającymi wpływ na brzmienie werbla jest oczywiście materiał z którego jest zbudowany, ale również jego głębokość, średnica, grubość korpusu, czy rodzaj zastosowanych obręczy i sprężyn. Ja się na tym tak dobrze nie znam, także mój syn sam wybierze jakie werble mu potrzeba.
pani.ola

Od: 14 lis 2017, o 09:20

Zobacz również inne wątki:

Wątki

•  
    Odsłon
    Ostatni post

Powrót do Hobby