budowa oczyszczalni ścieków

budowa oczyszczalni ścieków

Nasze zainteresowania i sposoby na spędzanie wolnego czasu po pracy.

przez vnm » 2 paź 2017, o 20:24

Czy ktoś z was interesował się tym tematem, jak wam podobają się te oczyszczalnie? Są faktycznie tak korzystne jak to piszą w http://www.24ikp.pl/serwis/spoleczenstw ... ki/art.php
vnm
Świeżak

Reputacja: 0 pkt
Od: 16 wrz 2017, o 21:42

przez yusef67 » 13 paź 2017, o 12:49

Cześć. Czy znacie może jakąś napawdę sprawdzoną firmę z województwa śląskiego (najlepiej z Katowic), która zajmuje się szeroko pojętą geodezją? Potrzebuje kompleksowej usługi w zakresie przygotowania działki pod budowę domu i zastanawiam się właśnie kogo wybrać. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że ilość ofert w Internecie jest tak obszerna, że ciężko się na coś sensownego zdecydować.

Popytałem też o to wśród znajomych z Katowic i polecali mi tę firmę http://geobud.pl Faktycznie, trzeba przyznać, że oferta wygląda dość zachęcająco. Nie dość, że mają ponad dwadzieścia lat doświadczenia w branży, to jeszcze dodatkowo jasno trzeba powiedzieć, że mają niezłe opinie w Internecie. Co o tym sądzicie? Czy ktoś z Was może miał z nimi jakąś styczność i jest w stanie stwierdzić, czy warto z nich skorzystać? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju sugestie i porady w tym obszarze tematycznym.

Dodam jeszcze, że będę się również decydował na przydomową oczyszczalnię ścieków, a widziałem, że takie coś również oferuje ta firma, którą podlinkowałem. Miałbym więc ten problem z głowy.
yusef67

Od: 3 paź 2017, o 20:06

przez Mendzelejew001 » 2 kwi 2018, o 15:55

Jeżeli ktoś z was myśli także o wybudowaniu swojego własnego domu, albo też kupieniu i stojącej już nieruchomości niech pomyśli o fajnej opcji jaką jest audyt energetyczny. Dzięki temu rachunki za ogrzewanie nie będą wcale takie straszne. Firma http://www.unicon-termo.pl zajmuje się wykonywaniem takich rzeczy :)
Mendzelejew001

Od: 1 mar 2018, o 12:21

przez Alan900 » 18 maja 2018, o 13:19

A może oni będą w stanie Ci pomóc w tym temacie cholewa.com.pl? Sądzę, że to jest dobre rozwiązanie :)
Alan900

Od: 14 maja 2018, o 12:41

przez farah557 » 18 lut 2020, o 07:27

.
farah557

Od: 7 lut 2019, o 16:21

przez Norton » 4 sie 2020, o 12:36

Do takiej budowy, należy zatrudnić specjalistów, gdyż nie jest to takie proste jak budowa domu czy drogi. Same umiejętności również nie wystarczą, konieczny będzie specjalistyczny sprzęt, który często będzie trzeba dodatkowo wypożyczyć. Więc warto znaleść firmę dla której wynajem maszyn budowlanych nie stanowi problemu.
Norton
Świeżak

Od: 31 sie 2017, o 06:42

Zobacz również inne wątki:

Wątki

•  
    Odsłon
    Ostatni post

Powrót do Hobby