Czy po tego rodzaju kursie bede mial jakis dyplom?

Czy po tego rodzaju kursie bede mial jakis dyplom?

Nasze zainteresowania i sposoby na spędzanie wolnego czasu po pracy.

przez olgiernuk79 » 17 lis 2016, o 10:09

Cześć, ostatnio myślę nad rozwojem posiadanych umiejętności zawodowych. Poszperałem trochę w Google o ofercie placówek prowadzących szkolenia. Mam tylko wątpliwość czy po tego typu szkoleniu dostanę jakiś dokument, który będzie uznawany przez pracodawców? Nie chcę wydać pieniędzy na szkolenie, które będzie ładnie wyglądał, ale nie wpłynie na moje późniejsze zarobki. Dlatego tak istotnym aspektem jest papier, który będzie honorowany na rynku pracy. Co wy o tym myślicie? Czy, ktoś z was ma namiary na rzetelną firmę szkoleniową, która ma w swojej ofercie ciekawe szkolenia zawodowe?
olgiernuk79

Reputacja: 0 pkt
Od: 17 paź 2016, o 08:04

przez waldex » 17 lip 2017, o 12:14

Szczerze mówiąc, to nie mam zielonego pojęcia... Nie znam się zbytnio na tym...
waldex

Od: 17 lip 2017, o 12:08

przez Fionnka009 » 14 lis 2017, o 10:24

Na szkolenia nie tylko chodzi się po dyplom :) Ale wiadomo, warto jakimś dokument mieć, szczególnie gdy chcesz się pochwalić nim swojemu przyszłemu pracodawcy. Mi już takie dyplomy nie są na szczęście potrzebne. Teraz interesują mnie szkolenia zarządzanie czasem. Koleżanka na takim była i podobno poznała dużo fajnych i przydatnych technik w tym temacie
Fionnka009

Od: 8 sie 2017, o 05:24

Zobacz również inne wątki:

Wątki

•  
    Odsłon
    Ostatni post

Powrót do Hobby