Czy zabieracie zwierzaki na wakacje?

Czy zabieracie zwierzaki na wakacje?

Nasze zainteresowania i sposoby na spędzanie wolnego czasu po pracy.

przez Teti » 23 lip 2018, o 11:35

Jeżeli w kraju - to szukam takiego miejsca, gdzie zabiorę zwierzaka ze sobą. Jeżeli wyjeżdżam za granicę to zostawiam u rodziny. Na szczęście rzadko zdarzają się podróże zagraniczne, więc to nie jest kłopot. Jak się ma zwierzątko, to niestety trzeba liczyć się z kwestią wyjazdów. Zwierzę to członek rodziny, a nie zabawka, która okazuje się być problemem na wakacje. Wszystko można załatwić tak, żeby zwierzak się nie stresował.
Teti

Reputacja: 0 pkt
Od: 23 kwi 2018, o 14:10

przez elabarbara » 12 paź 2018, o 09:19

Niestety ja nie zawsze mogę zabrac psa na wakacje, bo niektóre hotele nie mają akceptacji zwierząt. No tym bardziej za granicą. Ale piesek zawsze zostaje z moją mamą a oni sie uwielbiają. W przyszłym roku też jadę za granicę na Malediwy https://www.ceneo.pl/Wycieczki_zagranic ... lediwy.htm więc piesio będzie pod opieka mojej mamy.
elabarbara
Świeżak

Od: 13 sie 2017, o 09:03

przez jjusti18 » 25 mar 2019, o 21:28

Ja sobie cenię wygodę także nie zabieram ze sobą żadnego zwierzaka na podróż. Po to jadę, żeby wypocząć i się odstresować. Warto dla własnego komfortu pamiętać o zakupie dobrej walizki, bo wtedy podróż przebiega lekko i przyjemnie. Ja kupiłam ostatnio podobną do tych na stronie sklep.solier.pl . Także warto je kupić.
jjusti18
Świeżak

Od: 23 cze 2017, o 10:29

przez tasiemka » 24 cze 2019, o 17:02

kiedys zostawialismy psa u mojej mamy jak jezdzilismy bo mamy male auto a zapachy psa mimo czestych kapieli nie byly zachecajace.. teraz mamy pochlaniacza zapachu z selecta htc ktory rozklada nieprzyjemny zapach nie maskujac go wiec nie ma przeszkod by mloda jezdzila z nami nawet nad wode :D
tasiemka

Od: 23 cze 2018, o 13:37

przez Czerwato » 29 lip 2019, o 06:59

Oczywiście, że tak! Oddaliśmy tylko raz psa do hotelu i zrobił nam więcej kłopotu niż pożytku z urlopu.
My pod koniec sierpnia zamierzamy wynająć kamper (prawdopodobnie tutaj https://kampery-wynajem.pl/) i wybrać się na północ. Nigdy wcześniej nie wpadliśmy na pomysł wynajęcia kampera, dopiero znajomy nam to zaproponował. Wydaje mi się, że jest to o wiele bardziej atrakcyjna opcja niż wczasy w jakimś turystycznym kurorcie. Cóż, dam znać jak będziemy już po!! :)
Czerwato

Od: 7 gru 2017, o 18:30

przez krolewska » 3 sie 2019, o 16:43

Ja nigdy nie zabieram. Często jest to tylko niepotrzebny problem podczas długo wyczekiwanego urlopu.
krolewska

Od: 3 sie 2019, o 14:17

przez Fionnka009 » 13 sie 2019, o 12:30

Zwierzę to jednak jest problem na wakacjach. Przez psa, kota, czy inne zwierzę nie będziecie mogli swobodnie korzystać z wypoczynku, ja już mam to wypróbowane. Też trzeba wziąć pod uwagę to, że dla samego zwierzaka też podróż może być bardzo niemiłym doświadczeniem. Jeżeli zastanawiacie się czy w ogóle możecie zabrać ze sobą zwierzaka to zajrzyjcie na porady https://www.esky.pl/porady-dla-podróżnych Na pewno są specjalne przepisy co do przewozu zwierząt, w szczególnie samolotem. Portal Esky ma bardzo dobrze skonstruowane porady dla podróżujących, z których warto skorzystać.
Fionnka009

Od: 8 sie 2017, o 05:24

Poprzednia strona

Powrót do Hobby