Czy zabieracie zwierzaki na wakacje?

Czy zabieracie zwierzaki na wakacje?

Nasze zainteresowania i sposoby na spędzanie wolnego czasu po pracy.

przez Wandeczka » 2 sty 2018, o 07:53

Witam,
pytanie jak w temacie.
Czy jak jedziecie na wakacje, zabieracie ze sobą Wasze zwierzaki?
My mamy w tym roku mały dylemat. Zawsze zabieraliśmy psiaka ze sobą, ale co innego jechać nad morze, a co innego w góry na narty. Stwierdziliśmy, że i taki piesio siedziałby w domku cały dzień sam. Znaleźliśmy w Maryninie pod Warszawą coś takiego jak hotel dla psów "U Zoopsychologa". Po zapoznaniu się z ich ofertą na http://psipensjonat.com.pl/o-nas/oferta/ stwierdziliśmy, że piesek miałby tam zapewnioną fachową opiekę i wszystko czego potrzebuje ;) Jak myślicie, czy pozostawienie tam psiaka będzie dobrym rozwiązaniem? Czy lepiej zostawić go u znajomych lub zabrać ze sobą jednak?
Wandeczka

Reputacja: 0 pkt
Od: 2 sty 2018, o 07:47

przez fit_Emilia » 22 sty 2018, o 12:36

Staram się zabierać, niestety nie zawsze jest taka opcja. Zostawiam wtedy jednak mojego pupilka u zaufanych ludzi, ale jeśli nie miałabym takiej opcji bez mrugnięcia okiem zapewniłabym mu opiekę w hotelu dla psów.
fit_Emilia

Od: 12 gru 2016, o 08:53

przez Majaa_94 » 14 lut 2018, o 11:32

ja robię tak, ze albo zabieramy ze sobą i szukany od razu noclegów w hotelach gdzie akceptują zwierzaki albo proszę o opiekę kogoś z rodziny. Mam pieska i ogólnie nie jest jakoś specjalnie kłopotliwy, ale bardzo tęsknił…
Majaa_94

Od: 14 lut 2018, o 11:02

Zobacz również inne wątki:

Wątki

•  
    Odsłon
    Ostatni post

Powrót do Hobby