Dolegliwości skórne dziecka

Dolegliwości skórne dziecka

Dział poświęcony tematyce motywacji w poszukiwaniu pracy jak i w życiu.

przez Diane8 » 13 gru 2019, o 04:55

Nie wiem gdzie mogę szukać jakichś rzetelnych informacji pod tym własnie względem. Zastanawiam się nad tym https://www.johnsonsbaby.com.pl/skora-n ... iemowlecia . Ludzie na innych forach bardzo polecają te źródło wiedzy. Znacie się na tym i możecie mi powiedzieć, czy rzeczywiście jest to sprawdzone? Liczę tutaj na Waszą pomoc.
Diane8
Świeżak

Reputacja: 0 pkt
Od: 14 cze 2019, o 15:02

przez Mateo 77 » 26 lip 2020, o 09:59

Faktycznie, warto zadbać o tego typu kwestie. Jeśli zależy Wam na zdrowym rozwoju malucha, to powinniście być świadomi tego, że od Was zależy bardzo dużo. Warto wiedzieć, co na zaparcia u noworodka i inne tego typu problemy. Ta wiedza może okazać się dla Was niezwykle cenna, sami sprawdźcie.
Mateo 77
Świeżak

Od: 3 lut 2018, o 14:04

przez prosty » 31 lip 2020, o 09:55

Zależy co się ze skórą dzieje. Moje dzieci drogeryjne kosmetyki uczulały. Tylko w aptece kupowaliśmy. Na odparzenia Octenicare najlepszy. Na różne podrażnienia, suchą skórę też się sprawdzi. Nie ma w składzie nic wysuszającego, to też nie żaden steryd czy antybiotyk. Jak problemy ze skórą maluszka są poważniejsze to trzeba do dermatologa, nic na własną rękę nie leczymy przecież.
prosty

Od: 30 paź 2018, o 22:20

Zobacz również inne wątki:

Wątki

•  
    Odsłon
    Ostatni post

Powrót do Motywacja