dzień dziecka

dzień dziecka

Nasze zainteresowania i sposoby na spędzanie wolnego czasu po pracy.

przez pani.ola » 25 maja 2018, o 09:13

Dzień dziecka to chyba najwazniejszy dzień w roku dla naszych pociech. Ja zawsze staram sie ten dzien spędzic z dzieciakami, jakieś wyjdzie na lody, plac zabaw oraz prezent. W tym roku mój syn chciałby dostac zestaw Lego Simpson https://planetaklockow.pl/pl/c/LEGO-The-Simpsons/143 Dziś ostatni dzwonek na to, aby zamówić prezent i aby doszło na czas. Pzdr
pani.ola
Świeżak

Reputacja: 0 pkt
Od: 14 lis 2017, o 09:20

przez sosenko » 27 lut 2019, o 14:18

U nas w rodzinie też zawsze z tej okazji dzieciaki dostawały prezenty, zwykle jakieś zabawki. W ubiegłym roku kupiłam jednak nieco inny upominek dla siostrzeńca, urodził się w maju, więc był jeszcze zbyt mały na to aby dostać klocki czy samochodzik. Wpadłam więc na pomysł aby kupić komplet ubranek z mięciutkiej bawełny organicznej, w sklepie https://www.newyorkstyle.pl/pl/c/WYPRAWKI/74 znalazłam dokładnie to czego szukałam w przystępnej cenie. Taki podarunek okazał się strzałem w dziesiątkę- praktyczny i ładny:) W tym roku siostra w czerwcu przyjedzie z małym do mnie i zastanawiam się właśnie co kupić roczniakowi? Sądzę, że tym razem wybiorę jakąś zabawkę, najlepiej taką,która bawi i uczy.
sosenko
Świeżak

Od: 23 lut 2019, o 12:41

przez Genaraj » 27 lut 2019, o 18:04

Nie jestem dobry w temacie prezentów. Nigdy nic ciekawego nie przychodzi mi do głowy.
Genaraj

Od: 25 lut 2019, o 16:19

przez Janette » 8 maja 2019, o 06:53

Moje dzieci zawsze dostają coś praktycznego od dziadków lub gry interaktywne. W ubiegłym roku dziadkowie zakupili taki pas do samochodu zamiast fotelika. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona, ale w końcu dałam się przekonać. Dzieci też się przekonały i chętnie zapinają pasy w samochodzie.
Janette

Od: 25 kwi 2019, o 12:17

przez igororzol » 8 maja 2019, o 10:58

Dzięki za te wszystkie opinie. Będzie to pomocne innym.
igororzol

Od: 8 maja 2019, o 10:28

przez Kiki » 14 maja 2019, o 10:19

Janette napisał(a):Moje dzieci zawsze dostają coś praktycznego od dziadków lub gry interaktywne. W ubiegłym roku dziadkowie zakupili taki pas do samochodu zamiast fotelika. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona, ale w końcu dałam się przekonać. Dzieci też się przekonały i chętnie zapinają pasy w samochodzie.

A co to za pas? Szczerze mówiąc nie słyszałam jeszcze o nim. Jest bezpieczny?
Kiki

Od: 8 maja 2019, o 09:30

Powrót do Hobby