Eleganckie buty na co dzień

Eleganckie buty na co dzień

Droga do sukcesu, sposoby na jego określenie i osiągnięcie.

przez jazz » 1 lip 2019, o 09:04

Jakie eleganckie buty na co dzień polecicie? W firmie mam dress code ale raczej oxfordów kupował nie będę.....
jazz

Reputacja: 0 pkt
Od: 21 kwi 2016, o 13:03

przez pers » 1 lip 2019, o 09:57

Mokasyny
Loafersy
Derby
Monki
Brogsy
W tym sklepie jest spory wybór dobrego jakościowo obuwia męskiego: http://sklep.klasycznebuty.pl/index.html

Polecam skórę cielęcą która doskonale dopasowuje się do kształtu stóp, jest miękka i zapewnia właściwą cyrkulację powietrza. Będzie Ci w niej o wiele wygodniej.

Buty kupuje się raz na jakiś czas tak wiec moim zdaniem dobrze jest postawic na wysoką jakość.
pers

Od: 25 kwi 2016, o 05:00

przez rukola » 12 lip 2019, o 06:31

To może mokasyny? Fajnie wyglądają.
rukola

Od: 12 lip 2019, o 06:20

przez Kazoo » 17 lip 2019, o 13:47

Buty się dobiera do całego stroju, więc ciężko powiedzieć. Ja dwa garnitury do pracy i dwie pary butów kupowałem zaraz po otwarciu największego sklepu z garniturami w kujawsko-pomorskim, więc trochę zaoszczędziłem dzięki promocjom. Pracę mam taką, że często muszę być w garniturze cały dzień, więc kluczową kwestią była jakość i wygoda żebym czuł się komfortowo no i żeby trochę ten garnitur posłużył. O ile w kwestii garnituru raczej decydowałem i wybierałem sam, tak o dobór butów poprosiłem miłą panią z obsługi ;) Wybrałem po prostu najwygodniejsze, ale wyglądają naprawdę elegancko - nie jakoś za bardzo, ale tak idealnie do pracy. Może też tak zrób? Zdaj się na doświadczenie profesjonalistów. Podskocz do Marcus Kerr w Toruniu i poproś o pomoc, na pewno się nie zawiedziesz.
Kazoo

Od: 28 sty 2019, o 14:42

przez domi » 13 sie 2019, o 08:36

Na lato zdecydowanie mokasyny. Bardzo mi się podobają :)
domi

Od: 13 sie 2019, o 08:32

Zobacz również inne wątki:

Wątki

•  
    Odsłon
    Ostatni post

Powrót do Sukces