Gdzie zorganizować konferencję?

Gdzie zorganizować konferencję?

Dział poświęcony tematyce motywacji w poszukiwaniu pracy jak i w życiu.

przez hanusia » 14 sty 2019, o 20:20

Witam serdecznie, skoro jesteśmy w tematach konferencji, to może pochwalicie się, w jakich miejscach wasze firmy je urządzają? Dobrych i ciekawych miejsc nigdy za wiele.
hanusia

Reputacja: 0 pkt
Od: 7 sty 2019, o 19:42

przez elabarbara » 15 sty 2019, o 12:39

U mojej koleżanki w firmie było takie szkolenie. Bardzo jej się podobała organizacja tego wszystkiego i sam przebieg szkolenia. Wspominała mi, że szkolenie było zorganizowane nad morzem w hotelu Stary Dziwnów https://www.starydziwnow.pl/ . Samo miejsce bardzo ją oczarowało, najbardziej jej się spodobało to, że ośrodek jest blisko morza.
elabarbara
Świeżak

Od: 13 sie 2017, o 09:03

przez trojak » 15 sty 2019, o 17:09

Ja niestety nie mam wiedzy i doświadczenia w tym zakresie. Nie będę w stanie pomóc.
trojak

Od: 15 sty 2019, o 14:28

przez krzpar » 22 lut 2019, o 13:44

Witam, miałem okazję uczestniczyć w konferencji na temat dystrybucji korporacyjnej, mniejsza o temat, organizacją konferencji zajęła się agencja eventowa CMA, która zaproponowała że konferencja odbędzie się w Alvernia Studios. Było tam bardzo dużo miejsca, wszystko zostało dobrze przemyślane i ustawione. Scena z lekkim podwyższeniem i ogromnym telebimem wyświetlającym prezentacje, siedzenia ustawione w półokręgu pozwalające pomieścić bardzo dużą liczbę osób.
krzpar

Od: 15 paź 2018, o 14:34

przez helenka » 27 mar 2019, o 09:17

Może zainteresują Was też sale konferencyjne wrocław? Jeśli tak to zapoznajcie się koniecznie z ofertą Hotelu Patio: https://www.hotelpatio.pl/konferencje/oferta. Moim zdaniem jest to ciekawe miejsce na organizację firmowego eventu.
helenka
Świeżak

Od: 22 cze 2018, o 04:15

Zobacz również inne wątki:

Wątki

•  
    Odsłon
    Ostatni post

Powrót do Motywacja