jak dbać o zdrowie

jak dbać o zdrowie

Nasze zainteresowania i sposoby na spędzanie wolnego czasu po pracy.

przez juka » 12 sie 2019, o 07:54

Każdy organizm jest inny i potrzebuje czegoś innego. Czasem wystarczy wyeliminować coś z naszej diety aby poczuć się lepiej lub dostarczyć jakiegoś składnika aby nasz organizm lepiej funkcjonował. Uważam,że wszystko jest dozwolone,ale z umiarem.
juka

Reputacja: 0 pkt
Od: 4 cze 2019, o 07:48

przez aksa » 13 sie 2019, o 10:38

To prawda, a czy poza odpowiednim zdrowym żywieniem itp pamiętasz o badaniach profilaktycznych? Bo ja się złapałam na tym że nie robiłam cytologi dawno i co gorsza wynik nie jest zbyt fajny, ginekolog kazał go powtórzyć po zastosowaniu żelu papilocare, u wielu dziewczyn z wirusem hpv całkowicie cofnął zmiany na szyjce macicy
aksa

Od: 5 kwi 2019, o 11:35

przez kaktus » 14 sie 2019, o 08:25

W takim razie jak często chodzicie do dentysty? To też jest dbanie o zdrowie. Ja staram się odwiedzać mojego dentystę http://stomatologia.pro-familia.pl/leczenie/ co pół roku. Robię przegląd i jak trzeba usuwam kamień. A wy?
kaktus

Od: 14 sie 2019, o 08:19

przez tasiemka » 14 sie 2019, o 18:06

ja barzo dbam o zdrowie.. czasem moze nawet przesadnie ale trudno.. wole byc nadgorliwa niz chora. ostatnio miewam bole cos jakby jajnika wiec poczytalam o tym https://tantumrosa.pl/bol-podbrzusza-su ... l-jajnika/ i oczywiscie poszlam do lekarza. mam miec kolejne badania bo lekarz podejzewa endometrioze.. co bedzie zobaczymy
tasiemka

Od: 23 cze 2018, o 13:37

Poprzednia strona

Zobacz również inne wątki:

Wątki

•  
    Odsłon
    Ostatni post

Powrót do Hobby