Jaki hosting wybrać

Jaki hosting wybrać

Droga do sukcesu, sposoby na jego określenie i osiągnięcie.

przez Amika55 » 4 lut 2019, o 08:13

Jak wyglądało u was wybieranie hostingu, trafiliście od razu na dobrą firmę czy jednak robiliście to jakoś metodą prób i błędów?
Amika55
Świeżak

Reputacja: 0 pkt
Od: 21 cze 2018, o 04:48

przez Mirinda » 6 lut 2019, o 11:25

Hmmm co do hostingów to najlepszy i najpopularniejszy jest wordpress - https://az.pl/wordpress-hosting/ ja z mojej perspektywy polecam. Bardzo dobrze działa, nie mam problemów z nim
Mirinda

Od: 21 cze 2018, o 06:06

przez Futurehost » 7 lut 2019, o 10:55

@Amika55 Trudno jednoznacznie określić, który hosting jest najlepszy – to zależy głównie od tego, czego tak naprawdę oczekujesz. Jeśli szukasz dobrej ceny w stosunku do wysokiej jakości, możemy polecić Ci nasze usługi: www.futurehost.pl/serwery-www. Kilkadziesiąt tysięcy zadowolonych klientów nie może się mylić, a co więcej przed podjęciem decyzji zawsze możesz nas bezpłatnie przetestować – 14 dni na testy bez zobowiązań.Przekonasz się o niezawodności, oferowanych możliwościach, bardzo korzystnej cenie do jakości, a także, że nasz support należy do jednych z najlepszych w Polsce.

Jeśli będziesz zadowolona, to teraz do wykorzystania jest także kod rabatowy FH50.

Z pozdrowieniami,
Zespół Futurehost
Futurehost

Od: 7 lut 2019, o 10:52

przez Teti » 10 kwi 2019, o 11:29

Wybór hostingu zależy przede wszystkim od naszych potrzeb. Na inne rzeczy będzie zwracał właściciel sklepu internetowego z tysiącami odsłon dziennych, a inne potrzeby ma właściciel strony internetowej. Tutaj możecie przeczytać artykuł o tym na co zwracać uwagę przy wyborze hostingu, co na pewno pomoże Wam wybrać ten właściwy: https://solv.pl/co-to-jest-hosting-jaki-wybrac/
Teti

Od: 23 kwi 2018, o 14:10

przez Witko444 » 12 kwi 2019, o 16:46

W Sieci jest sporo porad na ten temat. Na pewno się coś znajdzie.
Witko444

Od: 12 kwi 2019, o 16:16

przez tasiemka » 12 maja 2019, o 16:42

Ja popytalam kumpli ktorzy siedza w temacie i oni polecili mi nazwa.pl z którą współpracują od lat
tasiemka

Od: 23 cze 2018, o 13:37

Zobacz również inne wątki:

Wątki

•  
    Odsłon
    Ostatni post

Powrót do Sukces