Jakie sprawdzone lampy

Jakie sprawdzone lampy

Nasze zainteresowania i sposoby na spędzanie wolnego czasu po pracy.

przez elabarbara » 24 lip 2019, o 05:11

Teraz żeby nasze mieszkanie wyglądało nowocześnie i z gustem to nie trzeba wcale zatrudniać jakiś specjalistów czy niewiadomo co. Oświetlenie wiadomo, ważna rzecz i trzeba wszystko zrobić tak by było zgodnie ze standardami, ale też z korzyścią dla nas i żeby nam wszystko odpowiadało. Jeśli chcemy jeszcze na początku się zapoznać co jest na topie to na https://szykownydom.com można zobaczyć nowoczesne oświetlenie.
elabarbara
Świeżak

Reputacja: 0 pkt
Od: 13 sie 2017, o 09:03

przez WojtekK » 31 sie 2019, o 05:24

Hej, mam pytanie. Czy ktokolwiek z was ma światła led? Chciałbym wymienić oświetlenie w garażu.Znajomy mi opowiadał, że światła LED są niezwykle energooszczędne. Lubię mieć dobrze oświetlone pomieszczenia. Słyszałem, że oświetlenie LEDowe potrafi naprawdę rozjaśnić pomieszczenie. Będę niezmiernie zobowiązany za jakąś konkretną odpowiedź.
WojtekK

Od: 28 lip 2019, o 15:46

przez kalinka » 4 wrz 2019, o 08:26

Ja już od dawna korzystam z asortymentu sklepu mlamp. Nigdy się na nich nie zawiodłam, także szczerze mogę polecić. Wiele propozycji no i jakość, która mnie zadowala. A jeżeli chodzi o oświetlenie w moim mieszkaniu to naprawdę mam różnego rodzaje lampy, również LEDowe, sprawdzają się bez zarzutu. ;)
kalinka

Od: 4 wrz 2019, o 08:22

przez prosty » 5 paź 2019, o 17:55

Ja też szukam zawsze w sieci inspiracji. Na stronie sklepów też można oglądać jakie są lampy do wyboru do kupienia. na https://www.interblue.pl/ szczególnie, znajomy tam włączniki zamawiał i własnie zobaczyliśmy że mają też przeróżne lampy w ofercie. I to różnego typu, stołowe, stojące, wiszące, kinkiety, lampy ogrodowe.
prosty

Od: 30 paź 2018, o 22:20

Poprzednia strona

Zobacz również inne wątki:

Wątki

•  
    Odsłon
    Ostatni post

Powrót do Hobby