kupno domu

kupno domu

Dział związany z dążeniem do niezależności finansowej.

przez overlay2c » 13 wrz 2018, o 17:26

Witam serdecznie. Czy mieliście kiedyś styczność z tematem polis nieruchomości? Przyznam szczerze, że dość trudno jest się zdecydować na coś przetestowanego. Dlatego też chciałbym się Was poradzić, czy np. takie PZU Dom Plus w ubezpieczeniemieszkania.pl będzie solidnym rozwiązaniem. Czy uważacie, iż będzie to właściwy wybór?
overlay2c

Reputacja: 0 pkt
Od: 7 wrz 2018, o 14:49

przez EmmaSS » 17 wrz 2018, o 17:09

Jak będę w stanie wziąć kredyt to na pewno kupimy sobie dom. NIe chce się budować, trwa to bardzo długo, a mieszkania też mi nie odpowiadają. Chce mieć swój dom i dużą działkę. oglądałam już altanki w sklepie https://gardenowo.pl i takie coś mi się od dawna marzyło, wielki ogród, drzewa owocowe i wygodne meble ogrodowe :D
EmmaSS

Od: 1 maja 2018, o 09:24

przez Mendzelejew001 » 17 wrz 2018, o 17:58

Z kupnem domu będzie na pewno wiązało się jeszcze wiele jakiś dodatkowych kosztów. Nowe meble, na pewno jakiś remont, odświeżenie ścian itp. Też bedziecie musieli postawić na dodatki dekoracyjne i akcesoria domowe. Ja już jestem prawie przy końcu, wybieram tylko teraz dywany do salonu i już będą prawie na finiszu:)
Mendzelejew001

Od: 1 mar 2018, o 12:21

przez ceramiz3 » 21 wrz 2018, o 09:07

Niezbyt jestem w stanie pomóc w tym obszarze tematycznym. Nie mam za bardzo wiedzy.
ceramiz3

Od: 21 wrz 2018, o 09:01

przez Diorka » 26 wrz 2018, o 14:07

Też marzy mi się przeprowadzka, ale raczej zdecydowałabym się na budowę domu. Wtedy zawsze można dopasować projekt pod swoje potrzeby i upodobania. Ktoś wcześniej wspominał o kłopotliwej przeprowadzce. Trzeba przyznać, że jest to z pewnością uciążliwe i stresujące, dlatego warto zdać się na sprawdzoną i rzetelną firmę. Doświadczenie gra tu bardzo istotną rolę, chodzi przecież o nasze rzeczy, niekiedy bardzo cenne i warto, by zajęli się nimi fachowcy. Sprawdźcie ofertę TDU Przeprowadzki Niemcy Kraków, która zajmuje się przeprowadzkami krajowymi oraz międzynarodowymi. Są niezastąpieni.
Diorka

Od: 19 gru 2016, o 21:24

przez Kim » 29 wrz 2018, o 15:04

Czemu nie? Teraz jest bardzo dużo nieruchomości na sprzedaż. Jesli zdecydujesz się na taki zakup to pamiętaj, aby go odpowiednio wyposażyć. Pierwsza i bardzo ważną kwestią jest montaż solidnego domofonu lub wideodomofonu. Podpowiedzi jaki domofon wybrać znajdziecie w artykule http://blog.hatpol.pl/2017/01/22/wideod ... orodzinne/ . Dzięki wideodomofonowi będziecie mieć lepszą kontrolę nad tym, kto chce wejść na waszą posesje.
Kim

Od: 3 lip 2017, o 16:39

przez allegra » 1 paź 2018, o 15:59

A czy myślicie, że warto urządzić dom w stylu glamour? Tutaj jest więcej informacji o tym stylu. Co o tym myślicie?
allegra

Od: 19 wrz 2018, o 15:11

przez jendrzej » 16 paź 2018, o 19:37

Kupno domu to nie jest łatwa sprawa. Gdy ja kupowałem swój dom, wolałem się zawsze upewnić czy wszystko co w nim jest jest równe oraz dobrze wykonane. Jako że lubię remontować, to wziąłem ze sobą swoje narzędzia, niedawno zakupiłem je ze strony https://www.bricoman.pl/elektronarzedzi ... wykrywacze i świetnie się sprawują. Dlatego wszystko sprawdziłem z dbałością o każdy minimetr. Teraz już jestem pewien, że dom został dobrze wykonany i mam zamiar się do niego już niedługo wprowadzić :D
jendrzej

Od: 16 wrz 2018, o 12:37

Poprzednia strona

Zobacz również inne wątki:

Wątki

•  
    Odsłon
    Ostatni post

Powrót do Niezależnośc finansowa