Kursy angielskiego dla firm w Krakowie

Kursy angielskiego dla firm w Krakowie

Droga do sukcesu, sposoby na jego określenie i osiągnięcie.

przez pers » 16 gru 2018, o 08:30

Gdzie w Krakowie są organizowane kursy angielskiego dla firm z dofinansowaniem?

Jak się na taki kurs zapisać?
pers

Reputacja: 0 pkt
Od: 25 kwi 2016, o 05:00

przez uszak2 » 17 gru 2018, o 10:48

Wielkie dzięki za sprawdzone informacje! Z całą pewnością przydadzą mi się one ;)
uszak2

Od: 17 gru 2018, o 10:27

przez pracoholik » 18 gru 2018, o 10:03

Jest kilka takich firm, ze swojej strony polecam szkolenia od firmy Norton:
https://norton.edu.pl/szkolenia-dofinan ... go-krakow/ - z uwagi na to, że firma działa od welu lat i rzeczywisćie zajmuje sie pozyskiwaniem pieniędzy na szkolenia z unii europejskiej. Pracują tam również ludzie z wysokimi kompetencjami językowymi i osoby, które rzeczywiście znają sie na nauce języka.

W firmie możesz liczyc nie tylko na kursy języka na poziomie podstawowy ale na angielski biznesowy, a to właśnie jest najważniejsze.
pracoholik

Od: 22 kwi 2016, o 09:48

przez milka » 30 sty 2019, o 12:43

Ja niestety w ogóle nie mam wiedzy i doświadczenia w tym zakresie. Dlatego też nie będę tutaj w stanie pomóc.
milka

Od: 30 sty 2019, o 12:19

przez chlopakzgrochowa » 27 kwi 2019, o 06:19

Na pewno w Lincolnie w Krakowie organizują kursy angielskiego dla firm. Z tego co wiem, możliwe jest odbywanie zajęć u nich w siedzibie, ale też lektor może przyjeżdżać w dane miejsce, a trzecie rozwiązanie to kurs online. Prowadzą kursy angielskiego z zakresu General English, Business English, kursy specjalistyczne a także konwersacyjne zarówno w cyklu standardowym jak i bardzo intensywnym. Tutaj możesz poczytać nieco więcej na temat oferty - https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-angielski/kursy-indywidualne/. Zapisu można dokonać w sekretariacie szkoły, a w trakcie spotkania konsultant przedstawi szczegóły kursu i odpowie na wszelkie pytania. Wydaję mi się, że to jedna z lepszych opcji do nauki angielskiego dla pracowników także ze względu na elastyczne godziny zajęć.
chlopakzgrochowa

Od: 3 paź 2016, o 13:01

Zobacz również inne wątki:

Wątki

•  
    Odsłon
    Ostatni post

Powrót do Sukces