Kursy makijażu permanentnego

Kursy makijażu permanentnego

Planowanie kariery, wybór zawodu, określanie swoich talentów.

przez Nike » 2 kwi 2019, o 18:40

Ostatnio znajoma poleciła mi branżę makijażu permanentnego. Zapewniała mnie, że zarobki są piękne, tylko kursy bardzo drogie. Czy możecie polecić mi jakąś firmę, która kompleksowo przygotuje mnie do zawodu? Mieszkam na wsi pod Warszawą.
Pozdrawiam
Nike

Reputacja: 0 pkt
Od: 2 kwi 2019, o 18:35

przez Bożena Rejnet » 4 kwi 2019, o 11:24

Branża jest wciąż trochę niszowa, kursy są drogie, ale zapotrzebowanie na wykwalifikowane linergistki bardzo duże. Po przejściu takiego kursu jesteś praktycznie gotowa to wykonywania zawodu.
Zapewniam, że inwestycja w taki kurs zwróci ci się bardzo szybko :)
Ważne jest też, aby wybrać odpowiednia firmę, która wykonuje takie szkolenia. Jeżeli miałabym Ci polecać to wybieram kursy makijażu permanentnego od NEWLOOKs. Mają salon w centrum Warszawy, najlepiej będzie jak wejdziesz na stronę internetową i poczytasz więcej.
Tak się zastanawiam nad innymi firmami i nic nie przychodzi mi jeszcze do głowy. Dam znać, jak coś sobie przypomnę.
Bożena Rejnet

Od: 4 kwi 2019, o 11:11

przez Nike » 9 kwi 2019, o 19:17

Okej, bardzo dziękuję. Firma, którą mi poleciłaś ma bardzo pozytywne opinie w internecie i chyba jestem zdecydowana. Tak jak mówisz - jest to inwestycja w przyszłość i drogę zawodową, więc warto. Interesuje mnie głownie kurs makijażu permanentnego optimum, jutro zadzwonię po więcej informacji.
Nike

przez Nike » 10 kwi 2019, o 21:02

Dowiedziałam się, że kurs trwa 10 dni, a zakres ćwiczeń obejmuje usta, brwi i oczy, więc wszystko idealnie. Przez cały okres kursu będę mieć praktyczne ćwiczenia na modelkach, a po ukończeniu certyfikat, który pomoże mi w bardzo szybkim tempie znaleźć zatrudnienie. Jestem już umówiona na wizytę i z niecierpliwością czekam. Dam znać jak poszło w przyszłości.
Dziękuję bardzo za odpowiedź!
Nike

Zobacz również inne wątki:

Wątki

•  
    Odsłon
    Ostatni post

Powrót do Kariera