lojalność potencjalnego pracownika

lojalność potencjalnego pracownika

Jak przygotować się do rekrutacji, podpowiedzi i opnie na co zwracać uwagę.

przez Marcelon » 13 mar 2017, o 20:09

Czy jeśli nie macie pewności do do lojalności potencjalnego pracownika korzystaliście może z pomocy kogoś z zewnątrz? Zainteresowałem się tym, bo znajoma korzystała z takie oferty biura bia.com.pl ze Śląska. Jestem ciekawy czy jest to dosyć popularne rozwiązanie.
Marcelon

Reputacja: 0 pkt
Od: 5 sie 2016, o 11:11

przez aleksandrakolarz » 9 paź 2017, o 09:13

W takich sytuacjach warto skontakować się z prywatnym detektywem. Ja tak zrobiłam w przypadku kradzieży w mojej firmie - podejrzewałam, że stoi za tym ktoś z moich pracowników i niestety okazało się, że miałam rację. Korzystałam z usług tego biura detektywistycznego: http://detektyw-slowinska.com/ i bardzo polecam. Działają naprawdę sprawnie i dyskretnie, a to najważniejsze w tego typu sprawach
aleksandrakolarz

Od: 28 sie 2017, o 07:49

przez pracoholik » 31 paź 2017, o 07:20

Pracownik jeśli jest zadowolony z pracy w danej firmie to w niej zostanie.Nawet kosztem mniejszych zarobków.Jasne,ze pensja jest bardzo ważna, ale liczy się również:
atmosfera w firmie
możliwość rozwoju
ciekawe szkolenia

Polecam tutaj szczególnie usługi firmy Lhh:
http://www.lhhpolska.pl/pl/restrukturyz ... deployment

Specjalizuja sie w szkoleniach dla pracowników.
pracoholik

Od: 22 kwi 2016, o 09:48

przez kasiunia » 13 lis 2017, o 18:36

No właśnie - ważny temat został poruszony.Szkolenia ważna rzecz - procentuje z lekkim opóźnieniem ale zawsze procentuje.W firmie męża szkolenia prowadzone są przez firmę Most Wanted - głównie dla osób odpowiedzialnych za HR, kadrowych i księgowych . Zresztą jak mozna zobaczyć mają wiele ciekawych szkoleń. pzdr
kasiunia

Od: 1 cze 2017, o 13:52

przez -Krzysztof- » 21 lis 2017, o 10:31

Ja bym ten temat zostawił jakiemuś specjaliście. Wydaje mi się, że to jest bardzo dobre rozwiązanie.
-Krzysztof-

Od: 18 lis 2017, o 17:21

przez Asik » 7 gru 2017, o 11:33

Popieram mojego poprzednika w 100%... Nic dodać, nic ująć :)
Asik

Od: 30 lis 2017, o 20:21

Powrót do Rekrutacja