lokalizator w zegarku

lokalizator w zegarku

Nasze zainteresowania i sposoby na spędzanie wolnego czasu po pracy.

przez tasiemka » 27 kwi 2019, o 11:34

Musze kupic na komunie prezent.. zdecydowalismy sie na zegarek smartwatch taki z lokalizatorem gps i mozliwoscia wykonywania polaczen. ma to byc fajny bajer i bezpieczny przedmiot w jednym. Kwota to maks 400 zl . Gdzie jaki i dlaczego?
tasiemka

Reputacja: 0 pkt
Od: 23 cze 2018, o 13:37

przez mitolka » 30 kwi 2019, o 18:34

Przede wszystkim postawiłabym na smartwatch ze sklepu bezpieczna rodzina. Ponieważ taki zegarek, ma bardzo dopracowany i genialny design, dodatkowo gps w zegarku pozwala nam naprawdę zobaczyć wszystko co robi nasze dziecko na naszym telefonie, jeszcze posiada wbudowany telefon w zegarku, no i większość zegarków w tym sklepie ma możliwość przycisku sos a co za tym idzie, ze wiemy kiedy dziecko jest w niebezpieczeństwie. Tak wiec myślę, że to idealny prezent na komunię dla chłopca
mitolka

Od: 30 kwi 2019, o 18:29

przez elabarbara » 15 lip 2019, o 11:35

Jestem zdania, że dobry zegarek nie jest zły i na to bym postawiła, jeśli już wcześniej nie kupiliście takiego prezentu. Chciałabym Ci jakoś pomóc, dlatego powiem, że te dobre zegarki https://www.ceneo.pl/Zegarki/p:Xonix/Typ:Meskie.htm są naprawdę dobrej cenie. To dobra marka, znana i pożądana na całym świecie, więc na pewno się nie zawiedziesz. Zapytaj kogo chcesz, opinie będą podobne, jeśli nie identyczne. Myślę, że tom mogłoby mu się spodobać.
elabarbara
Świeżak

Od: 13 sie 2017, o 09:03

Powrót do Hobby