Meble przez internet?

Meble przez internet?

Nasze zainteresowania i sposoby na spędzanie wolnego czasu po pracy.

przez kazaro » 24 sty 2020, o 22:34

Hej,
w związku z przeprowadzką do nowego mieszkania, wraz z mężem wybieramy meble. Kuchnia, łazienka i inne podstawowe rzeczy są już ogarnięte. Największym naszym dylematem są krzesła do jadalni. W znanym wszystkim sklepie szwedzkim krzesła są robione masowo i co druga osoba, którą odwiedzamy w jej domu ma krzesła z tego sklepu. Chcemy coś oryginalnego i niesztampowego, dobrego jakościowego, ale żeby nie były to też ceny z kosmosu. W jednym sklepie podoba mi się kilka modeli i zastanawiam się czy nie zamówić. Myślicie, że to dobry pomysł kupować meble przez internet czy lepiej podjechać do jakiegoś sklepu stacjonarnego i zobaczyć na żywo jak to naprawdę wygląda i czy krzesło jest wygodne?
kazaro

Reputacja: 0 pkt
Od: 26 lis 2019, o 16:05

przez sosenko » 25 sty 2020, o 20:08

Nie raz już zamawiałam meble ze sklepów internetowych i się nie zawiodłam, dlatego jestem za:) Możesz liczyć zarówno na większy wybór jak i atrakcyjniejsze ceny. Ostatnio w sprzedaży online szukałam regałów do biura i tak trafiłam na ofertę https://sklep.akord.net.pl/37-regaly-biurowe , która zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Regał w kolorze jasnego drewna na tyle mi się spodobał, że zamiast w firmie, stoi w domu, w salonie, zapełniony książkami:) Do biura zaś kupiłam białe regały. Jestem więc niemal pewna, że i z krzesłami Ci się wybrnąć uda. Wystarczy się trochę rozejrzeć.
sosenko
Świeżak

Od: 23 lut 2019, o 12:41

przez Mateo 77 » 2 lut 2020, o 13:16

Myślę, że to faktycznie ciekawa sprawa. Skoro dzisiaj jesteście w stanie skorzystać z zakupów internetowych przy wybieraniu mebli, to moim zdaniem jest to jak najbardziej ciekawą opcją. Warto zajrzeć do http://fronty-skandynawskie.pl/ i tam pomyśleć o zakupie nowoczesnych frontów meblowych. Pomyślcie nad tym dobrze.
Mateo 77
Świeżak

Od: 3 lut 2018, o 14:04

przez Norton » 5 lut 2020, o 10:15

Też zawsze zachęcam do zamawiania mebli przez internet. Jest to przede wszystkim całkiem wygodne, a z dostawą zamówienia w jakieś konkretne miejsce nie ma żadnego problemu. Ja tak zamawiałem nawet całkiem spory narożnik. ;)
Norton
Świeżak

Od: 31 sie 2017, o 06:42

przez zaja » 9 lut 2020, o 15:25

Ja to mam na oku ładny stół i tak sobie myślę... Jak stół, to i krzesła do niego ;) . Przecież jedząc, na czymś raczej chcemy siedzieć, prawda? No, to wam podpowiem, że z takimi pokrowcami https://www.taniomania.pl/t/pokrowce-na-krzesla-do-domu można naprawdę ładnie odmienić wygląd starych krzeseł. Będą one nie tylko wygodne i komfortowe, ale i wpasują się we wnętrza domu ;) .
zaja

Od: 20 lip 2019, o 08:09

przez Diane8 » 13 lut 2020, o 09:16

A może takie meble kuchenne w warszawie? Co na ten temat sądzicie? Jest to Waszym zdaniem warte uwagi?
Diane8
Świeżak

Od: 14 cze 2019, o 15:02

Zobacz również inne wątki:

Wątki

•  
    Odsłon
    Ostatni post

Powrót do Hobby