Metody motywacji

Metody motywacji

Dział poświęcony tematyce motywacji w poszukiwaniu pracy jak i w życiu.

przez Lukas84 » 14 lut 2018, o 10:29

chyba najlepsza są pieniądze, ale wiele zależy od człowieka, od jego ambicji. Dla niektórych liczy się bardziej rozwój i kariera, awanse, a dla kogoś innego spokojna praca, przy której nie będzie musiał martwić się o codzienne wydatki, kredyty itp.
Lukas84

Reputacja: 0 pkt
Od: 14 lut 2018, o 09:40

przez fit_Emilia » 21 mar 2018, o 16:41

Zauważyłam, że na moją motywację ma wpływ to jak zaczynam dzień. Jeśli położę się późno i jestem niewyspana mój zapał znacząco spada. Niestety to jak żyjemy ma ogromny wpływ również na tę sferę. Jesteśmy więc w znacznej mierze w stanie to zmienić co już jest pocieszające! Znalazłam bardzo ciekawy artykuł o tym co należy robić by zacząć dobrze dzień:http://www.kobiety.pl/lifestyle/skuteczne-sposoby-na-dobry-poczatek-dnia Myślę, że od takich drobnych kroków zaczyna się robienie wielkich rzeczy. Pewne nawyki warto w sobie wykształcić by być bardziej produktywnym.
fit_Emilia

Od: 12 gru 2016, o 08:53

przez bilde » 29 cze 2018, o 12:22

Mam zupełnie analogiczne zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć z jego wypowiedzi...
bilde

Od: 23 cze 2018, o 15:59

przez arka » 5 lip 2018, o 13:44

Ja motywuje się głównie stawianiem sobie kolejnych celów do zrealizowania. Głównym celem ostatnio jest moje wykształcenie. Odbyłem szkolenie http://emt-systems.pl/siemens-s7-200.html by posiadać większą wiedzą o obsłudze technicznej oprogramowania i dostać podwyżkę. Co za tym idzie mam środki na kolejne szkolenia i wszystko się pięknie zazębia. Cele to podobno najlepsza forma motywacji.
arka

Od: 7 paź 2016, o 13:21

Poprzednia strona

Zobacz również inne wątki:

Wątki

•  
    Odsłon
    Ostatni post

Powrót do Motywacja