Metody na chudnięcie

Metody na chudnięcie

Nasze zainteresowania i sposoby na spędzanie wolnego czasu po pracy.

przez latina » 14 lut 2019, o 11:26

Myślę, że warto rozważyć porady osób, którym udało się schudnąć. Ja np. myślałam, że kiedy będę regularnie ćwiczyć na siłowni a od czasu do czasu pozwolę sobie na jakieś tłuste danie typu pizza czy hamburger, bez których wydawało mi się, że nie dam rady żyć, to i tak uda mi się zrzucić parę kilo. Niestety tak to nie działa i chcąc schudnąć, musiałam przejść na dietę. Zaczęłam spożywać gotowe dania https://www.proporcja.pl/, gdy nie miałam czasu na przyrządzanie pełnowartościowych posiłków, kupowałam je czasem do pracy i tak oto udało mi się uzyskać wymarzoną sylwetkę :)
latina

Reputacja: 0 pkt
Od: 24 wrz 2017, o 20:38

przez Diane8 » 27 sie 2019, o 10:29

Mi się wydaje, że diety pudełkowe są świetnym rozwiązaniem jeżeli chodzi o chudnięcie. Wyliczone kalorie to podstawa w zrzucaniu zbędnych kilogramów.
Diane8

Od: 14 cze 2019, o 15:02

przez Mateo 77 » 11 paź 2019, o 09:01

Ale przecież dzisiaj jest tyle różnych metod odchudzania, że nie powinniście mieć żadnego problemu ze znalezieniem czegoś idealnego dla siebie.Teraz coraz więcej ludzi decyduje się na dobry catering, więc jak dla mnie jest to świetną opcją na rozpoczęcie zdrowego żywienia. W https://topdieta.pl/dostawa-diety/ możecie przekonać się o tym, jak wygodne jest to rozwiązanie.
Mateo 77

Od: 3 lut 2018, o 14:04

przez camelia » 15 paź 2019, o 10:40

Na pewno trzeba przejść na dietę albo ograniczyć spożywanie niezdrowego jedzenia.
camelia

Od: 15 paź 2019, o 10:35

Poprzednia strona

Powrót do Hobby