mieszkanie

mieszkanie

Nasze zainteresowania i sposoby na spędzanie wolnego czasu po pracy.

przez martyniuk » 7 sty 2020, o 18:47

Jestem w stanie zapłacić wiecej za mieszkanie o ile jest warte swojej ceny. Dlatego nie ma co kupowac kota w worku tylko po prostu umowic sie z deweloperem na ogladanie, na spotkanie i szczegolowe omowienie oferty. W Lps invest na pierwszym spotkaniu pokazali nam te apartamentowce https://esbudinvest.pl/nowe-inwestycje/ ... atiuszy-2/ standard premium, ciche, spokojne miejsce, bez pośpiechu i tempa życia samej Warszawki, a cena przyznam ze jak na takie warunki to i tak jest stosunkowo niska
martyniuk

Reputacja: 0 pkt
Od: 1 wrz 2018, o 21:34

przez Diane8 » 9 sty 2020, o 10:49

Też jestem zdania, że kominek w domu to po prostu świetna sprawa. Ja wszelkie informacje pod tym właśnie względem znajduję tutaj https://bydgoszcz24.pl/pl/640_materialy ... owego.html . To najlepszy portal tego typu.
Diane8
Świeżak

Od: 14 cze 2019, o 15:02

przez dobrypracownik » 15 sty 2020, o 21:23

Myślę, że urządzanie mieszkania to sama przyjemność. Style co prawda są różne i moda się zmienia, ale każdy ma swój gust, który mu się podoba i moim zdaniem tym warto się kierować przy wyborze mebli i innych dodatków. Ciekawą ofertę ma MarketMeblowy. Można tam kupić nowoczesne stoły, kanapy i inne meble do różnych pomieszczeń w domu. Myślę, że warto zapoznać się z ofertą jeśli jesteśmy na etapie wyposażania naszego mieszkania czy domu.
dobrypracownik

Od: 13 wrz 2019, o 07:58

przez paprotka » 17 sty 2020, o 08:26

martyniuk napisał(a):Jestem w stanie zapłacić wiecej za mieszkanie o ile jest warte swojej ceny. Dlatego nie ma co kupowac kota w worku tylko po prostu umowic sie z deweloperem na ogladanie, na spotkanie i szczegolowe omowienie oferty.

Ja mam podobne podejście ale nie wiem co chcesz oglądać jak mieszkania zwykle są sprzedawane w stanie deweloperskim. Liczy się przede wszystkim lokalizacja i cena, możesz też kupić mieszkanie z wykończeniem pod klucz na przykład na osiedlu nowa grochowska, tam już będzie na co popatrzeć
paprotka

Od: 29 mar 2019, o 14:29

przez jjusti18 » 29 sty 2020, o 10:08

Natomiast ja nieco ostatnio zaszalałam i kupiłam w kamienicy mieszkanie. Sama w sobie kamienica nie wygląda wcale źle i jest w dobrej lokalizacji. Natomiast mieszkanie było do generalnego remontu. I zrobiłam to... Wyremontowałam je :), a teraz chce sprzedać za znacznie wyższe pieniądze. Zastanawiam się jednak czy sama ma zrobić zdjęcia, czy fotografia wnętrz kraków u profesjonalisty będzie lepszą opcją?
jjusti18
Świeżak

Od: 23 cze 2017, o 10:29

przez farah557 » 18 lut 2020, o 08:20

My skończyliśmy natomiast budować dom, teraz urządzamy ogród. Zastanawiam się, czy tego typu nawóz będzie w porządku https://www.target.com.pl/produkty/ogro ... y/trawnik/ ?
farah557
Świeżak

Od: 7 lut 2019, o 16:21

przez Kama » 19 lut 2020, o 14:33

Obecnie jest bardzo dużo mieszkań do wyboru. Moim zdaniem warto zdecydować się na mieszkanie od dewelopera bowiem co nowe to nowe :) Poza tym teraz buduje się mieszkania przestrzenne, funkcjonalne co sprawia, że łatwo jest je zaaranżować i urządzić. Jeśli będziecie szukać mieszkania w stolicy to zerknijcie na ofertę firmy DOR http://dor.pl/ . Mają sporo lokali do wyboru w bardzo atrakcyjnych częściach Warszawy.
Kama
Świeżak

Od: 18 paź 2018, o 13:25

przez Mateo 77 » 19 lut 2020, o 19:36

Warto wiedzieć, że zainteresowanie mieszkaniem będzie w dużej mierze zależne od tego, jak dobrze przedstawicie daną ofertę. Na pewno ciekawym pomysłem dla Was może być fotografia biznesowa kraków. W ten sposób będziecie w stanie o wiele lepiej przedstawić Wasze mieszkanie potencjalnym klientom.
Mateo 77
Świeżak

Od: 3 lut 2018, o 14:04

Poprzednia strona

Zobacz również inne wątki:

Wątki

•  
    Odsłon
    Ostatni post

Powrót do Hobby