Mieszkanie w Łodzi

Mieszkanie w Łodzi

Nasze zainteresowania i sposoby na spędzanie wolnego czasu po pracy.

przez lily » 9 kwi 2019, o 19:29

Witam. Szukamy wraz z żoną mieszkania w Łodzi. Najważniejsze by miało duży ładny ogród, ponieważ żona uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu. kolega polecił mi świetne mieszkania http://www.villaromanow.pl/ kojarzycie?
Ostatnio edytowano 30 kwi 2019, o 10:12 przez lily, łącznie edytowano 1 raz
lily

Reputacja: 0 pkt
Od: 25 mar 2019, o 10:59

przez Diorka » 23 kwi 2019, o 14:26

Przeprowadzka to zawsze wielkie przedsięwzięcie. Nie tylko znalezienie nowego mieszkania, ale szczególnie przetransportowanie wszystkich rzeczy z jednego punktu do drugiego. Nie wiem czy warto się z tym męczyć w pojedynkę, gdy można skorzystać z profesjonalnych usług. Świetnym przykładem jest ekipa z firmy TDU, która zawsze dobiera indywidualnie usługi pod potrzeby danego klienta. Wszystkie szczegóły na ten temat przeczytacie na stronie http://www.przeprowadzki-poznan-24.pl/hiszpania-polska. Na stronie znajdziecie również opinie klientów, cennik, więc wszystko to, co świadczy o ich poważnym podejściu do każdego klienta.
Diorka

Od: 19 gru 2016, o 21:24

przez Norton » 13 maja 2019, o 05:22

Mieszkania z dużym ładnym ogrodem? Coś mi się wydaje, że dość trudno będzie takie znaleźć. Jeśli jednak interesowałyby Cię również inne lokalizacje, to od siebie polecić mogę przede wszystkim biuro nieruchomości Verso, które ma w ofercie świetne mieszkania na sprzedaż Wrocław. Na pewno znajdziesz dla siebie coś interesującego. ;)
Norton

Od: 31 sie 2017, o 06:42

przez Ph03n1x » 13 maja 2019, o 21:19

Warto sobie najpierw coś poczytać na ten temat. Warto tak się doinformować najpierw.
Ph03n1x

Od: 10 maja 2019, o 11:12

przez paprotka » 17 maja 2019, o 10:35

Faktycznie dobrze się przed zakupem dobrze rozejrzeć i podpytać o szczegóły. W Łodzi akurat to nie problem bo masę osiedli buduje tam Atal, są praktycznie w każdej lokalizacji
paprotka

Od: 29 mar 2019, o 14:29

Zobacz również inne wątki:

Wątki

•  
    Odsłon
    Ostatni post

Powrót do Hobby