modeling...

modeling...

Dział poświęcony tematyce motywacji w poszukiwaniu pracy jak i w życiu.

przez dermoo » 6 lut 2020, o 12:16

A ja zawsze chciałam być modelką. Ale jakoś nikt się nie przekonał do mojej urody... dlatego chcę odłożyć trochę $$$, a potem skorygować pewne niedostatki. Nie ma tego dużo, choć w moim wieku raczej mało kto rozpoczyna karierę w modelingu.
Ale nie zamierzam rezygnować z dawnych marzeń. Dziś, sądząc po http://www.dermedik.pl/medycyna-estetyc ... imicznych/ odmłodzić się to nie problem, swoje dołożą też wizażyści, fotografowie, graficy :mrgreen: Szanse nikłe, ale do czegoś trzeba dążyć!!!
Ostatnio edytowano 11 lut 2020, o 08:27 przez dermoo, łącznie edytowano 1 raz
dermoo

Reputacja: 0 pkt
Od: 8 lis 2019, o 08:32

przez sosenko » 8 lut 2020, o 15:14

W modelingu ceni się naturalny wygląd, dlatego nie polecam poprawiać urody, nawet jeśli masz 30 lat lub więcej:) Myślę, że doceniona możesz zostać za bycie oryginalną, nie koniecznie idealnie piękną czy super wysoką.
sosenko
Świeżak

Od: 23 lut 2019, o 12:41

przez amazor » 14 lut 2020, o 14:31

Moja siostra zamierza iść bardziej w stronę modelingu. Jakieś pierwsze propozycje już się pojawiły, ale druga sprawa, że faktycznie o siebie bardzo dba. Trzyma dietę, jest aktywna fizycznie, a nawet ją ostatnio wiozłem do kliniki https://drparadowska.pl/ na jakieś zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Mówiła, że to najlepsza klinika w okolicy, a w medycynie estetycznej nie ma nic złego jeżeli się z nią nie przesadza i ja zgadzam się z nią w tej kwestii w 100% :)
amazor

Od: 24 sie 2019, o 09:35

przez lubczyk » 25 mar 2020, o 15:30

Nikt z nas idealny nie jest, ale jeżeli naprawdę chcemy się sobie bardziej podobać, to pozostaje medycyna estetyczna w klinice dermed w krakowie, tam maja super zabiegi i do tego naprawde konkretny i porządny personel
lubczyk

Od: 11 paź 2019, o 10:43

Powrót do Motywacja