motywowanie pracowników

motywowanie pracowników

Dział poświęcony tematyce motywacji w poszukiwaniu pracy jak i w życiu.

przez lubaszka » 3 kwi 2019, o 10:53

Mam pytanie odnośnie motywacji pracowników np i wiadomo różne benefity,ale czy prywatna opieka medyczna to będzie dobry pomysł?
lubaszka

Reputacja: 0 pkt
Od: 26 lut 2019, o 11:38

przez sosenko » 21 kwi 2019, o 12:01

Sądzę, że tak, ponieważ prywatne usługi medyczne są drogie, a z kolei NFZ pozostawia wiele do życzenia. Ja ponadto myślę o motywowaniu pracowników poprzez organizowanie od czasu do czasu imprez integracyjnych, planuję wdrożyć ten pomysł niebawem i zobaczymy czy to przyniesie oczekiwany skutek:) Oby tak było. Pogoda sprzyja, więc chciałabym aby zespół mógł spędzić czas w jakiejś przyjemnej okolicy, skorzystać z wypoczynku w plenerze. Spodobała mi się m.in. propozycja jednego z hoteli na Śląsku: http://hotelstyl70.pl/oferta-dla-firm/i ... egracyjne/ . Obiekt na zdjęciach prezentuje się wyjątkowo przyjemnie i program spotkań integracyjnych ciekawy. Wychodząc z założenia, że wypoczęci, zrelaksowani ludzie efektywniej pracują, pomysł wydaje mi się dobry:)
sosenko
Świeżak

Od: 23 lut 2019, o 12:41

przez tasiemka » 22 kwi 2019, o 15:48

Mysle ze to super pomysl :) U nas są wykupione pakiety medyczne z medicover i to jest niesamowita wygoda jesli trzeba isc do lekarza bez czekania miesiacami na terminy :D
tasiemka

Od: 23 cze 2018, o 13:37

przez dannot » 16 maja 2019, o 11:50

To świetny pomysł. Dodatkowo można zorganizować pracownikom jakieś warsztaty motywacyjne, bądź takie stricte związane z rozwojem osobistym np. bodajże psychoterapia białystok w swojej ofercie ma takie zajęcia
dannot

Od: 16 maja 2019, o 11:38

Powrót do Motywacja