Nie bójcie się wyjeżdżać

Nie bójcie się wyjeżdżać

Dział poświęcony tematyce motywacji w poszukiwaniu pracy jak i w życiu.

przez Sasiadka » 16 maja 2018, o 13:28

Klika lat temu wyjechałam do pracy jako opiekunka w Niemczech i nie żałuję do dziś. Niedługo wraz z mężem kupujemy sobie mały domek, co roku w wakacje staramy się zwiedzać inny zakątek świata. Wyjazd z Polski to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu o barierę językową też się nie martwcie będąc na miejscu nauczycie się języka szybciej niż wam się wydaje. Tak, że jeśli macie okazję jedźcie śmiało za granice!
Sasiadka

Reputacja: 0 pkt
Od: 16 maja 2018, o 13:22

przez blawatek5 » 21 maja 2018, o 14:01

Warto poszperać w tej sprawie wśród znajomych. Wydaje mi się, że to jest naprawdę bardzo dobre rozwiązanie :)
blawatek5

Od: 21 maja 2018, o 13:38

przez Diorka » 14 lip 2018, o 21:03

Coraz częściej o tym myślę. Praktycznie nic nas tu nie trzyma, a zawsze warto wyjechać i przynajmniej spróbować tam żyć. Oczywiście, nie każdemu od razu jest pisany sukces, ale jeżeli chcemy coś zmienić to koniecznie trzeba wziąć sprawy w swoje ręce. Chyba najbardziej chciałabym zamieszkać we Francji, chociaż jakoś trudno jest mi sprecyzować dlaczego akurat tam. Wiem z polecenia, że jeżeli o przeprowadzki chodzi to w tej kwestii warto zdać się na firmę TDU Przeprowadzki i przewozy Francja, bo ma olbrzymie doświadczenie zarówno w przeprowadzkach krajowych, jak i międzynarodowych. Charakteryzują się wysoką jakością, elastycznymi usługami, a do tego jeszcze niskimi cenami. Można powiedzieć, że są niezastąpieni.
Diorka

Od: 19 gru 2016, o 21:24

Powrót do Motywacja