Organizowanie firmowej imprezy

Organizowanie firmowej imprezy

Dział poświęcony tematyce motywacji w poszukiwaniu pracy jak i w życiu.

przez Hexa » 20 lis 2019, o 15:50

Muszę do końca roku zorganizować firmową imprezę i zastanawiam sie nad ciekawymi pomysłami. Znajoma podrzuciła mi artykuł o CulinaryOn, nie wiedziałam że w Polsce jest takie studio kulinarne w ktorym można w tak fajny sposób zorganizowac imprezę. Zapowiada się to ciekawie, myślicie że taka firmowa impreza moze wypalić?
Hexa
Praktyk

Reputacja: 0 pkt
Od: 21 cze 2018, o 08:40

przez sosenko » 14 sty 2020, o 21:11

Brzmi ciekawie i temat dla mnie jak najbardziej na czasie, bo podobne zadanie mam przed sobą. O tyle trudne, że szkolenia mają być połączone z tygodniowym wyjazdem integracyjnym. Wszyscy są za tym aby wybrać się w góry, dlatego właśnie szukam obiektu zlokalizowanego na południu, który będzie dobrze przystosowany zarówno pod kątem konferencji dla grup jak i rozrywki. Trafiłam m.in. na hotel Skalite. Sądzę, że spełnia wszystkie wymagania. Trzy sale konferencyjne w Szczyrku (malowniczym miasteczku niedaleko Żywca), z dostępem do multimediów, pub, restauracja i strefa wellness. W dodatku otoczenie jest piękne.
sosenko
Świeżak

Od: 23 lut 2019, o 12:41

przez wolska » 13 lut 2020, o 08:29

A może po prostu w restauracji? Moim zdaniem to dobre miejsce na organizację imprezy. Na przykład w restauracji Pod Baranem w Krakowie: https://podbaranem.com/. Z pewnością gościom spodoba się to miejsce.
wolska

Od: 26 lis 2019, o 13:01

przez Kama » 19 lut 2020, o 12:58

Takie imprezy są obecnie bardzo popularne. U mnie w firmie często organizuje się eventy dla pracowników. W zasadzie nie robimy tego sami tylko zawsze zlecamy firmie
https://moontime.pl/oferta/wyjazdy-integracyjne/ . Oni mają świetne pomysły na imprezy i organizują wszystko kompleksowo. z nimi każda zabawa jest udana.
Kama
Świeżak

Od: 18 paź 2018, o 13:25

Zobacz również inne wątki:

Wątki

•  
    Odsłon
    Ostatni post

Powrót do Motywacja