Praca, a przeprowadzka

Praca, a przeprowadzka

Planowanie kariery, wybór zawodu, określanie swoich talentów.

przez kate87 » 22 gru 2017, o 10:24

W skrocie: jestem po studiach wyzszych i nie moge sobie znalezc pracy w miescie z ktorego pochodze. Nie mam zamiaru siedziec jako bezrobotna wiecej czasu dlatego tez chce wziasc sprawy w swoje rece i zaczac szukac pracy w jakims wiekszym miescie w centrum Polski. Macie moze jakies wskazowki odnosnie jakichs serwisow z tego typu ofertami? Druga kwestia to przeprowadzka, bez sensu bedzie dojezdzac na miescje wiec lepiej znajde sobie cos pod wynajem. Oczywiscie bede chciala zabrac ze soba wiekszosc mebli oraz sprzetu dlatego poleccie mi jakas sprawdzona firme od przeprowadzek. Wstepnie zastanawiam sie nad skorzystaniem z oferty https://zlotnicki.pl/ Na rynku dzialaja od bardzo dawna wiec nie powinno byc zadnych problemow. Moze ktos potwierdzic? Pozdrawiam
kate87

Reputacja: 0 pkt
Od: 22 gru 2017, o 09:56

przez jjusti18 » 13 lut 2018, o 12:46

Nom jak się zdecydujesz na przeprowadzkę to dobrze zastanów się nad wyborem odpowiednich kartonów i taśm do spakowania wszystkich niezbędnych rzeczy. Możesz zerknąć przykładowo do sklepu Centrum Pakowań tam znajdziesz m.in. wypełnienia, folie, pudła, taśmy samoprzylepne i wiele innych wariantów. Wszystkie produkty mają naprawdę wytrzymałe i dobrej jakości.
jjusti18

Reputacja: 0 pkt
Od: 23 cze 2017, o 10:29

Zobacz również inne wątki:

Wątki

•  
    Odsłon
    Ostatni post

Powrót do Kariera