Praca jako opiekunka osób starszych w Niemczech.

Praca jako opiekunka osób starszych w Niemczech.

Sposoby i metody na poszukiwanie pracy.

przez ProSenior » 14 paź 2016, o 14:46

Prowadzimy rekrutację na stanowisko opiekunki osób starszych w Niemczech.
Masz odpowiednie predyspozycje (komunikatywna znajomość języka niemieckiego) i chcesz podjąć pracę opiekunki w Niemczech?
Zapoznaj się z warunkami pracy, wypełnij formularz zgłoszeniowy na naszej stronie http://prosenior.pl/, a na pewno skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia niezbędnych szczegółów. Zapraszamy również do zapoznania się z poradnikiem dla opiekunów osób starszych.
ProSenior

Reputacja: 0 pkt
Od: 14 paź 2016, o 14:32

przez arka » 21 paź 2016, o 08:30

Praca atrakcyjna finansowo, jednak bywa trudna. Na Dobra Opieka Forum można sporo na ten temat poczytać.
arka

Od: 7 paź 2016, o 13:21

przez Marcelon » 7 cze 2017, o 11:31

Znajoma pracuje jako opiekunka osób starszych w Niemczech i organizuje to firma Medipe. wszystko jest w porządku, ma wyżywienie i zakwaterowanie więc nie musi się tym przejmować.
Marcelon

Od: 5 sie 2016, o 11:11

przez kasiakolarz » 24 kwi 2018, o 09:37

Wiele fajnych ofert dla opiekunek znalazłam ostatnio w serwisie https://www.jobs.pl/praca-za-granica/niemcy. Warto przejrzeć wiele ofert zanim zdecydujemy się na wyjazd.
kasiakolarz

Od: 26 mar 2018, o 13:42

przez Lukasz_Euroforce » 24 kwi 2018, o 13:31

Super! Przydatne info, dzięki wielkie, z całą pewnością przyda mi się to :)
Lukasz_Euroforce

Od: 22 kwi 2018, o 11:39

przez Majaa_94 » 10 maja 2018, o 12:56

A ja ostatnio ogłoszenia o pracę przeglądam na tym portalu http://pracaswietokrzyskie.pl , chociaż większość z nich to jednak oferty pracy w Polsce. Moim zdaniem teraz jak bezrobocie zaczęło spadać, to wyjazd za granicę trzeba naprawdę porządnie przemyśleć…
Majaa_94

Od: 14 lut 2018, o 11:02

przez Alan900 » 14 maja 2018, o 12:48

Ja się całkowicie zgadzam z moim poprzednikiem... Nic dodać i nic ująć...
Alan900

Od: 14 maja 2018, o 12:41

przez Crusader3 » 14 maja 2018, o 12:58

Dobre porady :) Dzięki wielkie, bardzo mi się przydadzą :)
Crusader3

Od: 14 maja 2018, o 12:52

przez Diorka » 3 sie 2018, o 18:40

Może i bezrobocie spada, ale nie do końca jest tak, jak to opisujesz. Znalezienie pracy za rozsądne wynagrodzenie dalej graniczy z cudem. Za granicą można zdecydowanie więcej zarobić, nawet za prace, które u nas są nie opłacalne. Zobaczcie na poziom życia ludzi w Niemczech, a u nas. Jak osoby w wieku emerytalnym mogą sobie pozwolić na wczasy nawet kilka razy w roku, u nas raczej zastanawiają się czy w danym miesiącu im starczy na leki... Ja zawsze mówię, że jeżeli ktoś ma możliwość wyprowadzenia się i pracowania za granicą, to zawsze warto spróbować. Tym bardziej, że taka przeprowadzka wcale nie musi być kosztowna, całym przewozem mebli i innych waszych rzeczy zajmie się TDU Przeprowadzki do Niemiec Warszawa. Jeżeli więc się już zdecydujecie, znajdziecie za granicą jakiś swój kącik, to warto zdać się na profesjonalny transport, który pozwoli wam w szybki sposób uporać się z przeprowadzką.
Diorka

Od: 19 gru 2016, o 21:24

Zobacz również inne wątki:

Wątki

•  
    Odsłon
    Ostatni post

Powrót do Poszukiwanie pracy