Praca przez agencje

Praca przez agencje

Sposoby i metody na poszukiwanie pracy.

przez Offkat » 28 cze 2017, o 13:35

Ja mysle, ze agencja pracy tymczasowej to jest wlasnie fajna opcja. Bo niby lapiesz prace tylko na jakis czas, ale przeciez pozniej roznie moze byc. Mozna przedluzyc umowe albo sie dogadac z pracodwaca już na miejscu. Moim zdaniem takie rozwiazanie ma sens… Tylko trzeba dobrej agencji poszukac, od siebie tylko jedna moge poleceic: http://polandworkforce.com/ - wiecej nie znam, bo tylko raz wyjezdzalem poki co.
Offkat

Reputacja: 0 pkt
Od: 28 cze 2017, o 13:30

przez darjankor » 26 lip 2017, o 06:55

Hej :) Jeśli szukasz pracy wejdź na stronę weegree. Jest wiele ciekawych ofert w kraju i za granicą na różne stanowiska. W tamtym roku wyjechałam do Belgii do pracy dzięki tej firmie i byłam bardzo zadowolona. Normalna umowa - solidna firma. W tym roku wybieram się do Niemiec:) Polecam mają naprawdę świetne oferty i co najważniejsze płacą dobrze i na czas:) Pozdrawiam
darjankor

Od: 26 lip 2017, o 06:28

przez KowalM2 » 10 sie 2017, o 09:22

Szukanie pracy zawsze będzie takie samo czy to w pośredniaku czy przez agencję, przez agencję jest jeszcze gorzej bo agencja pobiera jeszcze za to płacę, ja szukałem pracy w zawodzie informatyka, a zatrudniłem się przy układaniu kostki brukowej, ponieważ oferowali mi o wiele większe zarobki niż w moim zawodzie kappa.
KowalM2

Od: 10 sie 2017, o 08:35

Poprzednia strona

Zobacz również inne wątki:

Wątki

•  
    Odsłon
    Ostatni post

Powrót do Poszukiwanie pracy