Praca w reklamie

Praca w reklamie

Przedstaw swoje CV i opisz swoje kompetencje.

przez kluzniak » 18 lut 2020, o 20:07

Witam,

jestem świeżo po studiach na SGH, odbyłam wiele kursów marketingowych i szukam pracy w agencji reklamowej. Może być staż. Interesują mnie te na najwyższym poziomie jak Efekt Studio? Przyjmą mnie tam?
kluzniak

Reputacja: 0 pkt
Od: 21 paź 2019, o 11:36

przez hubert37 » 23 lip 2020, o 10:50

Biura wirtualne Warszawa www.optioffice.pl Synonimem biura wirtualne Warszawa www.optioffice.pl jest prestiżowy adres do rejestracji firmy w KRS, US, ZUS i CEDIG, pełną pomoc sekretarską, administracyjną, telefoniczną i korespondencyjną. Biura wirtualne Warszawa www.optioffice.pl zarządzamy pocztą, odbieramy, skanujemy i odsyłamy listy, maile, pisma urzędowe i służbowe. Na czas informujemy o przesyłkach przychodzących i wychodzących, które kierujemy pod wskazany adres. Biura wirtualne Warszawa www.optioffice.pl cechują przystępne ceny ceny i profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne dostępne na godziny oraz umowy dostosowane do oczekiwań klienta. Zapraszamy do kontaktu. Biura wirtualne Warszawa www.optioffice.pl są zawsze do Państwa dyspozycji. Biura wirtualne www.optioffice.pl oferują swoje usługi każdemu przedsiębiorcy niezależnie od miejsca, w którym prowadzi swoją działalność. Może to być Warszawa, ale równie dobrze inne miejsce w kraju lub za granicą. Biura wirtualne Warszawa www.optioffice.pl zachęcają do współpracy. Proponujemy kompleksowe wpsarcie w prowadzeniu biznesu i w każdej sytuacji służymy pomocą. Biura wirtualne Warszawa www.optioffice.pl zapraszają do kontaktu i gwarantują satysfakcję ze wzajemnej współpracy.
hubert37
Świeżak

Reputacja: 0 pkt
Od: 4 maja 2020, o 11:16

Zobacz również inne wątki:

Wątki

•  
    Odsłon
    Ostatni post

Powrót do Moje CV