Prezent dla przyjaciolki

Prezent dla przyjaciolki

Nasze zainteresowania i sposoby na spędzanie wolnego czasu po pracy.

przez bierendaa » 28 maja 2018, o 09:01

Kosmetyki są trochę oklepane, ale w sumie która kobieta będzie narzekać, że dostała kosmetyki w prezencie ;D Moja przyjaciółka jednak jest inna. Całkiem niedawno kupiła sobie z mężem działkę więc na pewno pójdę w tym kierunku. Znalazłam już fajne narzędzia ogrodnicze w https://allegro.pl/kategoria/narzedzia- ... icze-99563 Coś z tego wybiorę :D
bierendaa

Reputacja: 0 pkt
Od: 29 gru 2017, o 16:00

przez Sofiee_4 » 8 cze 2018, o 07:52

prezenty powinno się indywidualnie dobierać. Ja swojej przyjaciółce kupiłam ostatnio poradnik o zwierzakach – ciekawe i praktyczne zarazem.
Sofiee_4

Od: 8 cze 2018, o 07:37

przez bartyk » 9 cze 2018, o 14:05

Moim zdaniem warto w tym temacie poszperać w Internecie. Zawsze się uda coś znaleźć.
bartyk

Od: 9 cze 2018, o 13:28

przez Bolremijak » 11 cze 2018, o 10:37

Myślę że powinnaś dać jej coś od siebie, coś co będzie dla was obojga przywoływało jakieś wspomnienia albo coś co je stworzy. Jednak właściwie każdy prezent można wzbogacić o jakiś słodki podarunek. O ile gusta co do prezentów mogą faktycznie być różne i może ciężko jest czasami trafić, tak niezawodnym dodatkiem będą zawsze czekoladki.
Bolremijak

Od: 7 mar 2018, o 16:27

przez jjusti18 » 18 cze 2018, o 06:34

A co powiesz na to, żeby urządzić jej urodzinową imprezę - niespodziankę. Ostatnio ze znajomymi urządziliśmy tego typu okoliczność w restauracji Bubbles. Kolega był zaskoczyony i naprawdę zadowolony... Czasami warto troszkę bardziej się wysilić, żeby zrobić komuś naprawdę fajną niespodziankę i zarazem przyjemność. Zerknij sobie tak w ogóle na ofertę Bubbles, bo to restauracja niedroga, a na wysokim poziomie.
jjusti18

Od: 23 cze 2017, o 10:29

przez helenka » 28 cze 2018, o 07:52

Ja bym raczej stawiała na perfumy. Jest bardzo wiele możliwości, moim zdaniem super opcją są też perfumy niszowe. Ty wiesz najlepiej, jakie zapachy lubi Twoja przyjaciółka więc myślę, że z dobraniem odpowiednich perfum nie powinno być problemu.
helenka

Od: 22 cze 2018, o 04:15

Poprzednia strona

Zobacz również inne wątki:

Wątki

•  
    Odsłon
    Ostatni post

Powrót do Hobby