Prezent dla przyjaciolki

Prezent dla przyjaciolki

Nasze zainteresowania i sposoby na spędzanie wolnego czasu po pracy.

przez Norton » 4 kwi 2019, o 09:16

Czasami naprawdę trudno wybrać coś fajnego, nawet jeśli bardzo dobrze znamy osobę, dla której taki prezent ma być. Jeśli szukacie inspiracji, to wejdźcie sobie raz na jakiś czas na bloga https://kreatywnemieszkanie.wordpress.com/, bo jest na nim sporo interesujących informacji. ;)
Norton
Świeżak

Reputacja: 0 pkt
Od: 31 sie 2017, o 06:42

przez lubczyk » 21 paź 2019, o 14:49

fajnym prezentem może byc słuchajcie książka, zwłasza jakiś porywający bestseller jeżeli koleżanka lubi, całkiem fajne mają na stronie https://zwierciadlo.pl/sklep/kategoria- ... estsellery
lubczyk

Od: 11 paź 2019, o 10:43

przez zaja » 13 lis 2019, o 10:44

Pomysłów już podano Ci wiele, ale ja Ci powiem, że bym postawiła na jakiś termos, albo kubek. To się zawsze przydaje, a rzadko kto nie stłucze chociaż 1 w ciągu roku. Na Ceneo https://www.ceneo.pl/Termosy_i_kubki znajdziesz ich całkiem dużo. Śmiało na Twoim miejscu bym właśnie próbowała, bo wiesz, jak to jest. To się przyda.
zaja

Od: 20 lip 2019, o 08:09

przez tomek_cichy » 27 lis 2019, o 09:52

Jeżeli jest artystą to tu na pewno Sklep Paperconcept.pl znajdziesz pomysł na prezent. Sama zobacz jak duży wybór produktów tam jest. Wszystko w najlepszej jakości.
tomek_cichy

Od: 27 lis 2019, o 09:28

przez Diane8 » 30 lis 2019, o 20:40

Ja polecam prezent w postaci zabiegu estetycznego, który wykonuje się poprzez laser frakcyjny . Jak dla mnie to świetny i oryginalny pomysł na prezent. I to całkiem niedrogi - na każdą kieszeń. Zastanów się nad tym w ten sposób i zdecyduj jak najlepiej.
Diane8
Świeżak

Od: 14 cze 2019, o 15:02

przez Diane8 » 4 gru 2019, o 04:28

A czy taka sukienka butelkowa zielona jest teraz w modzie? Mi się wydaje, że tak, bo często polecają to kobiety na innych forach. Poza tym, wyczytałem same dobre opinie na temat tego sklepu. Działają szybko i nie ma problemu z kontaktem. Można się z nimi dogadać.
Diane8
Świeżak

Od: 14 cze 2019, o 15:02

przez hala » 4 gru 2019, o 19:27

a może ma jakieś delikatne kompleksy i chciałaby zrobić sobie delikatnie upiększający zabieg? Jeśli poszukujesz dobrego miejsca na takie zabiegi to polecam zajrzeć na gabinet medycyny estetycznej Wrocław
hala

Od: 4 gru 2019, o 19:14

przez lolo » 5 gru 2019, o 14:13

u mnie może propozycja nie będzie super trafiona dla niektórych ale moja przyjaciółka jest na etapie urządzania się i zażyczyła sobie dwa razy takie prześcieradło z gumka Warszawa - zamówiłam jej więc takie jak chciała, przynajmniej wiem że będą jej służyć
lolo

Od: 5 gru 2019, o 14:09

Poprzednia strona

Zobacz również inne wątki:

Wątki

•  
    Odsłon
    Ostatni post

Powrót do Hobby