ray-ban aviator

ray-ban aviator

Nasze zainteresowania i sposoby na spędzanie wolnego czasu po pracy.

przez Bolremijak » 9 sie 2018, o 11:22

Cześć, czy macie może jakies swoje ulubione modele okularów? Takie które kojarzycie z filmów czy popkultury któree zawsze chcieliście mieć? Dla mnie taki obiekt pożądania stanowią z pewnością okulary ray-ban aviator które pierwszy raz widziałem chyba w filmiie TOP GUN a nosił je tam wcielający się w role głównego bohatera Tom Cruise
Bolremijak

Reputacja: 0 pkt
Od: 7 mar 2018, o 16:27

przez Agucha » 11 sty 2019, o 18:55

Ray Bany to również jedne z moich ulubionych modeli. Zazwyczaj zamawiam je na https://www.ceneo.pl/Okulary_oprawki_i_szkla bo mam wgląd we wszystkie modele, nawet te, których nie dostanę już u optyka. Mam też słabość do Diora. Są eleganckie, kocie i wyglądam w nich bardzo seksownie :)
Agucha

Od: 11 gru 2018, o 11:11

przez helenka » 18 sty 2019, o 10:08

Myślę, że w takie okulary możesz też śmiało zaopatrzyć się w internecie. Istnieją takie strony jak Optiland, oni też mają w ofercie okulary przeciwsłoneczne, zobacz: https://optiland.pl/okulary-przeciwsloneczne. Czasem też możesz trafić na bardzo fajne promocje, z których zdecydowanie warto skorzystać.
helenka
Świeżak

Od: 22 cze 2018, o 04:15

przez amazor » 10 paź 2019, o 12:30

A waszym zdanie jakie w tym sezonie są najbardziej modne modne okulary przeciwsłoneczne na jesień dla kobiet? Mam dość sporą kolekcję, ale nie chcę nosić tych samych co na lato więc przydałoby się kupić coś specjalnie na jesień. Jeżeli znacie sklepy z fajnymi promocjami to się nie obrażę jak coś tu podpowiecie :)
amazor

Od: 24 sie 2019, o 09:35

Powrót do Hobby