Sprawdzone biuro tłumaczeń

Sprawdzone biuro tłumaczeń

Droga do sukcesu, sposoby na jego określenie i osiągnięcie.

przez Hexa » 4 gru 2019, o 13:04

Musze przetłumaczyć kilka ważnych dla mnie tekstów i potrzebuje biuro tłumaczeń angielski wrocław , może mozecie polecić mi kogoś sprawdzonego, kto będzie mógł mi pomóc ?
Hexa
Praktyk

Reputacja: 0 pkt
Od: 21 cze 2018, o 08:40

przez Diane8 » 27 gru 2019, o 10:12

A znacie się może na pisaniu CV po angielsku? Jest mi to potrzebna do szukania pracy, a ja kompletnie nie wiem jak się za to wziąć. Zastanawiałem się nad tym https://www.speak-up.pl/aktualnosci/jak ... -angielsku . Podobno bardzo szybko i skutecznie uczą tam takich rzeczy. A mi bardzo przydałoby się to na przyszłość. Dajcie znać co myślicie.
Diane8
Świeżak

Od: 14 cze 2019, o 15:02

przez hubert37 » 15 lip 2020, o 11:27

Wynajem biura serwisowanego Warszawa www.optioffice.pl Oferujemy wyposażone już w meble i podstawowy sprzęt biurowy pokoje, w których znajduje się klimatyzacja i Internet. Nasze biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl są projektowane pod indywidualne zapotrzebowania klientów. Pod ich gust dobieramy cały wystrój. Dodatkowo zapewniamy prestiżową lokalizację w centrum Warszawy, w której doskonale działa komunikacja i jest blisko do sklepów, urzędów, restauracji. Biuro serwisowane Warszawa www.optioffice.pl zapewnia przestrzeń biurową, na której dostępne są sale konferencyjne zawsze profesjonalnie przygotowane do spotkań, pokój relaksacyjny, kuchnia i recepcja. Kompetentny zespół recepcji dba o pocztę przychodzącą i wychodzącą, maile , pisma urzedowe, które są obierane i przekierowywane pod wskazany adres. Biuro serwisowane Warszawa www.optioffice.pl odbieramy telefony, umawiamy spotkania biznesowe. anonsujemy gości, dbamy o dokumentację firmową. Dodatkowo pomagamy przy rejestracji firmy w KRS, ZUS,US. Warszawa Biuro serwisowane www.optioffice.pl ma niskie ceny i elastyczne umowy. Zapraszamy. Biuro serwisowane Warszawa www.optioffice.pl zawsze otwarte dla klientów.
hubert37
Świeżak

Od: 4 maja 2020, o 11:16

Zobacz również inne wątki:

Wątki

•  
    Odsłon
    Ostatni post

Powrót do Sukces