Sprzątanie

Sprzątanie

Nasze zainteresowania i sposoby na spędzanie wolnego czasu po pracy.

przez Norton » 12 wrz 2019, o 09:52

W przypadku większych powierzchni warto jest zwrócić się o pomoc do jakiejś specjalistycznej firmy, która oferuje profesjonalne usługi sprzątające. Takie firmy posiadają odpowiedni sprzęt, więc wszelkie prace wykonują naprawdę sprawnie. ;)
Norton
Świeżak

Reputacja: 0 pkt
Od: 31 sie 2017, o 06:42

przez youncle89 » 19 wrz 2019, o 13:46

Ja używam jakiś najzwyklejszych środków do czyszczenia. A tak dwa razy w roku korzystam z usług firmy sprzątanie gdańsk. Staram się też co jakiś czas prać materac, kanapę, aby i to lśniło czystością.
youncle89

Od: 19 wrz 2019, o 13:34

przez joropa » 27 wrz 2019, o 01:29

Ja nie widzę potrzeby zatrudniać kogoś do sprzątania, sama czerpię dużo przyjemności z tej czynności, w zasadzie to taka moja chwila relaksu. A tym bardziej znalazłam takie ekologiczne środki czystości https://ludwikekologiczny.pl i tym bardziej chętna jestem do sprzątania, bo wiem że nie szkodzę środowisku :)
joropa

Od: 28 kwi 2017, o 16:18

przez massimo » 25 paź 2019, o 10:27

Czy ktoś z was korzystał może z usług firmy sprzątającej Bon-forum http://www.ultimatum.com.pl/firma/bon-f ... zowie.html mój szef szuka kogoś kto zająłby się porządkiem w pomieszczeniach biurowych itp. a właściwie to mnie poprosił o znalezienie dobrej firmy. Polecacie?
Ostatnio edytowano 10 gru 2019, o 06:34 przez massimo, łącznie edytowano 1 raz
massimo

Od: 25 paź 2019, o 10:16

przez Dietetyczka » 7 lis 2019, o 00:56

Myślę, że jest to świetny pomysł. Chyba z tego skorzystam.
Dietetyczka

Od: 7 lis 2019, o 00:52

przez meluzyna » 11 gru 2019, o 09:40

co do wiekszych powierzchni, to np zamiatarki lub szorowarki mozna kupic w Karchercenter-Ocean.pl bardzo fajny sklep, sama ostatnio sie tam zaopatrywalam i szczerze polecam
meluzyna

Od: 9 gru 2019, o 19:53

przez dobrypracownik » 16 gru 2019, o 13:17

W domu zawsze jest dużo sprzątania. Dlatego nie decyduję się na posiadanie zwierzęcia, bo byłoby jeszcze więcej sprzątania. Jednak jeśli posiadamy odpowiednie akcesoria powinno być łatwiej. Na przykład akcesoria dla kota można kupić tu: https://animalia.pl/dla-kotow/czystosc/ ... i-lopatki/. Kuwety dostępne w tej ofercie to sprzęt oferowany przez najlepsze marki jak Trixie, Curver, Savic. Myślę, że warto zajrzeć na stronę i zapoznać się z ofertą.
dobrypracownik

Od: 13 wrz 2019, o 07:58

Poprzednia strona

Zobacz również inne wątki:

Wątki

•  
    Odsłon
    Ostatni post

Powrót do Hobby