Sukces- własna firma

Sukces- własna firma

Dział poświęcony tematyce motywacji w poszukiwaniu pracy jak i w życiu.

przez gurtman » 4 lut 2020, o 08:29

Muszę się pochwalić, udało mi się w końcu uniezależnić od etatu - mam własną firmę :) wierzę, że i wam wszystkim uda się osiągnąć wasze cele :) a póki co, to bardzo proszę o radę. Muszę zaprojektować kaseton reklamowy, taki https://veraco.pl/category/kasetony-reklamowe nad wejście do naszej siedziby. Branża ubezpieczeniowa. Jakie kolory i motywy byłyby najlepsze?
Ostatnio edytowano 10 lut 2020, o 11:20 przez gurtman, łącznie edytowano 1 raz
gurtman

Reputacja: 0 pkt
Od: 25 paź 2019, o 14:46

przez punka » 9 lut 2020, o 19:21

Mnie się udało i otworzyłam swoją własną firmę kilka miesięcy temu, Wszystko rozwija się w takim kierunku w jaki chciałam. Jak zatrudniałam ludzi to muszę przyznać, że sporo osób się zgłosiło. Może to wysokość wypłaty, a może to te wszystkie dodatki - np prywatna opieka medyczna w medicover ich wszystkich zachęciła. Ale najważniejsze jest to, że mam wykwalifikowaną kadrę, która wie co i jak ma robić.
punka

Od: 31 sie 2019, o 14:01

przez Norton » 14 lut 2020, o 07:47

Dobrze jest pomyśleć o założeniu własnej firmy, zwłaszcza jeśli ma ktoś jakiś ciekawy pomysł. Trzeba jednak pamiętać o odpowiednim wyposażeniu takiej firmy i nawiązaniu współpracy z firmą, która na bieżąco byłaby w stanie zapewniać dostęp do solidnego sprzętu. Polecam w tym miejscu firmę Eurotex Poland. ;)
Norton
Świeżak

Od: 31 sie 2017, o 06:42

przez Manesto » 2 mar 2020, o 07:19

Aby nasza firma osiągnęła sukces, to należy zadbać o odpowiednie ubranie robocze. Na przykład w przypadku przychodni medycznej personel wymaga dobrej jakości odzieży medycznej https://www.namedycyne.shop.pl/4-odziez-medyczna, aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno pacjentom jak i pracownikom.
Manesto

Od: 30 sie 2017, o 11:56

Zobacz również inne wątki:

Wątki

•  
    Odsłon
    Ostatni post

Powrót do Motywacja