Urlop - najlepsze pomysły

Urlop - najlepsze pomysły

Nasze zainteresowania i sposoby na spędzanie wolnego czasu po pracy.

przez elabarbara » 8 sie 2018, o 06:52

Ja do urlopu jeszcze mam sporo czasu. Najlepszą dla mnie atrakcją w sobotę i niedzielę będzie rodzinny obiad w Restauracji Akademia w Warszawie. Właśnie tam się wybieramy w te wolne dni. To jest jedyny lokal w stolicy, który tak idealnie wpasowuje się także w potrzeby najmłodszych gości. My tam z mężem odpoczniemy, a nasze maluchy będą zażywać zabawy podczas przeznaczonej dla nich animacji. Jedzenie mają naprawdę przepyszne.
elabarbara

Reputacja: 0 pkt
Od: 13 sie 2017, o 09:03

przez Manesto » 21 sie 2018, o 05:17

Możliwości jest sporo w kwestii urlopu. Osobiście najbardziej polecam wybrać się w jakieś ustronne i spokojne miejsce, takie jak np Zajazd Jurajski w Podlesicach. Byłem tam już dwukrotnie i zawsze udawało mi się należycie wypocząć. Polecam każdemu, kto już dawno nigdzie nie był i nie chce mieć do czynienia z tłumem turystów.
Manesto

Od: 30 sie 2017, o 11:56

przez devious » 13 wrz 2018, o 16:09

Cześć. Zastanawiam się w tym momencie nad możliwością nabycia polisy turystycznej. Zastanawiam się nad tym, czy http://wakacyjnapolisa.pl/ekuz/opole/ NFZ Opole (wakacyjnapolisa.pl) byłby dobrym wyjściem. Z góry wielkie dzięki za przetestowane informacje.
devious

Od: 8 wrz 2018, o 16:41

przez Kebelens » 24 wrz 2018, o 10:46

Mi się wydaje, że warto się w tym temacie doradzić znajomych. Będzie to najlepsze możliwe rozwiązanie.
Kebelens

Od: 22 wrz 2018, o 15:27

Poprzednia strona

Powrót do Hobby