Uśmiech w pracy - ważna rzecz

Uśmiech w pracy - ważna rzecz

Droga do sukcesu, sposoby na jego określenie i osiągnięcie.

przez sosenko » 9 kwi 2019, o 12:36

Jak cię widzą, tak cię piszą- w biznesie tak jest. Poza tym nasz wizerunek jest też o tyle ważny, że gdy jesteśmy zadbani, ładni, dodaje pewności siebie- a ta jest ważna na drodze do sukcesu. Mam z tym niestety mały problem, coraz rzadziej się uśmiecham ze względu na przebarwienia na zębach, w tej ciągłej gonitwie jedna kawa za drugą się zdarza, przerwa na papierosa a skutki widać. Wspólnik z którym prowadzę firmę, doradził mi stosowanie płynu do jamy ustnej, czytałam też o produkcie na https://www.listerine.pl/p%C5%82yn-do-p ... otal-care- , ciekawa jestem czy faktycznie potrafi on zdziałać tyle aby moje zęby realnie prezentowały się lepiej? Piszą, że zarówno wybiela jak i chroni szkliwo oraz dziąsła. Warto kupić?
sosenko
Świeżak

Reputacja: 0 pkt
Od: 23 lut 2019, o 12:41

przez Kasia25 » 15 lip 2019, o 06:10

Wspólnik tobie doradził? Idź do dentysty i zapytaj o poradę. Palisz, pijesz kawę, to niewiele pomoże. Nawet wybielanie.
Kasia25
Świeżak

Od: 30 gru 2017, o 12:51

przez Kama » 25 lis 2019, o 14:15

Wiadomo, że wygląd w prazy jest bardzo ważny. Jak cię widza tak cię piszą i trzeba dbać o ładny i estetyczny wygląd, w tym wygląd naszych zębów. Jeśli pijesz dużo kawy to faktycznie zęby mogą mieć brzydką barwę. Myślę, że pomogło by Ci [ wybielanie zębów. W Krakowie skutecznie możesz wybielić zęby w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej. Tu do wybielania wykorzystuje się specjalną lampę, dzięki której szybko i skutecznie rozjaśnia się zęby.
Kama
Świeżak

Od: 18 paź 2018, o 13:25

przez Kim » 1 gru 2019, o 18:12

Owszem, można zdecydować się na wybielanie zębów ale jest to zabieg dość kosztowny. Jeśli dobrze dba się o zeby na co dzień to wybielanie nie jest konieczne. Bardzo dobrze można zadbać o zeby przy pomocy irygatora https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/cr_2172 .Irygator pomaga pozbyć się resztek jedzenia a także usunąć osad. To ostatnie bardzo wpływa na kolor zebów więc regularne używanie irygatora sprawi, że zęby będą zdrowsze i bielsze.
Kim

Od: 3 lip 2017, o 16:39

przez wolska » 2 gru 2019, o 13:13

Właśnie dlatego warto poważnie pomyśleć o wybielaniu zębów. Niektórzy decydują się na wybielanie zębów w gabinecie, a niektórzy wolą w domu. Tak czy inaczej warto zajrzeć na stronę https://www.bellastoma.pl/wybielanie-zebow-z-whitify-czy-warto/ i poczytać o efektach wybielania.
wolska

Od: 26 lis 2019, o 13:01

przez johny » 7 gru 2019, o 10:00

Ale myślę, że przed stosowanie takich past wybielających to raczej lepiej jeszcze zapytać swojego dentystę czy można ich używać. Bo często dentyści odradzają ze względu na to, że niszczą szkliwo. Jak jesteś z Warszawy to zapytaj w gabinecie Atelier Uśmiechu na Ursynowie bo stosują nowoczesne metody leczenia zębów to na pewno są doświadczeni w tym temacie
johny

Od: 23 lip 2019, o 10:20

Zobacz również inne wątki:

Wątki

•  
    Odsłon
    Ostatni post

Powrót do Sukces