Usuwanie ósemek - dentysta czy chirurg?

Usuwanie ósemek - dentysta czy chirurg?

Nasze zainteresowania i sposoby na spędzanie wolnego czasu po pracy.

przez MortyLaw » 21 sty 2019, o 14:08

Hej,
czeka mnie wyrywanie ósemek, które rosną w poprzek. Czy muszę się z tym udać do chirurga, czy wystarczy dentysta? Niby mój stomatolog dr. Fabjańscy powiedział, że bez problemu usunie mi zęba.
MortyLaw

Reputacja: 0 pkt
Od: 7 mar 2018, o 10:58

przez Kama » 27 sty 2019, o 17:15

Usuwanie ósemek to nic strasznego tylko musi to wykonać doświadczony chirurg dentysta. W Krakowie jest świetne Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej prowadzone przez doktor Świątkowską, w którym można dokonać bezbolesnej ekstrakcji. Przed usuwaniem ósemek wykonywane jest zdjęcie rtg, dzięki któremu chirurg wie jak ułożony jest ząb oraz nerwy, co ułatwia wykonanie ekstrakcji. W centrum stosuje się bardzo nowoczesne metody znieczulania, dzięki czemu nawet tak poważny zabieg jest zupełnie bezbolesny.
Kama

Od: 18 paź 2018, o 13:25

przez helenka » 28 maja 2019, o 09:32

Najlepiej po prostu wybierz się do dobrej kliniki stomatologicznej. Ja mogę Ci polecić sprawdzone miejsce w Lublinie: https://adpclinic.pl/. W ADP Clinic na pewno Ci pomogą z Twoim problemem.
helenka
Świeżak

Od: 22 cze 2018, o 04:15

przez juka » 4 cze 2019, o 07:53

Ja bym poszła z tym do chirurga, bo to dość problematyczne
juka

Od: 4 cze 2019, o 07:48

przez Sisi » 14 cze 2019, o 09:32

Idź do swojego dentysty i zobaczysz co Ci poradzi.
Sisi

Od: 14 cze 2019, o 09:26

przez Diane8 » 14 cze 2019, o 16:11

Ja korzystałbym z usług dentysty. Nigdy nie miałem okazji korzystać w takim przypadku z chirurga. Dlatego nie powiem tutaj nic więcej. Może inni użytkownicy lepiej doradzą w tym temacie.
Diane8

Od: 14 cze 2019, o 15:02

przez polna » 11 wrz 2019, o 09:49

Tutaj nalepiej będzie jak się skonsultujesz z jakimś dobrym dentystą, który fachowo powie Ci co i jak. Ja to zawsze robię prywatnie, jakoś po kilku akcjach w szpitalu państwowym to przestałam im zupełnie ufać. I teraz mam pakiet w medicover i już nie muszę się przejmować że będę czekała kilka godzin w kolejce czy że zostanę odesłana do domu spowrotem
polna

Od: 29 sie 2019, o 10:06

Zobacz również inne wątki:

Wątki

•  
    Odsłon
    Ostatni post

Powrót do Hobby