własna firma

własna firma

Planowanie kariery, wybór zawodu, określanie swoich talentów.

przez chlopakzgrochowa » 11 kwi 2017, o 00:54

Niedawno założyłem własną działalność gospodarczą. Z racji tego, że często przyjmuję klientów pomyślałem o zaopatrzeniu biura w dystrybutor z wodą. W oczy rzuciła mi się oferta https://www.darnatury.pl/. Myślicie, że to będzie dobry wybór?
chlopakzgrochowa

Reputacja: 0 pkt
Od: 3 paź 2016, o 13:01

przez BlesaBlesa » 17 kwi 2017, o 21:32

Niestety, nie wiem. Polecam zaglądać na różne fora, gdzieś muszą być jakieś opinie.
BlesaBlesa

Od: 15 kwi 2017, o 10:55

przez DanielaMT77 » 25 kwi 2017, o 14:10

Zależy od firmy, w mojej taki stoi i każdy boi sie pić, bo nie wiadomo ile ta woda już leży :D Polecam Ci jednak zaopatrzyć się w nowoczesne oprogramowanie dla firm, u mnie spisało się świetnie. Najlepsze są systemy ERP, idealne także dla mniejszych firm. Ułatwią Ci zarządzanie i pracę w firmie. W tym temacie polecam uderzyć do firmy http://sidgroup.pl/ , zajmują się wdrażaniem rozwiązań IT.
DanielaMT77

Od: 24 kwi 2017, o 08:08

przez Morpol51 » 18 cze 2017, o 22:49

to jest duzy obowiązek oraz ryzko;) także warto to przemyśleć
Morpol51

Od: 14 cze 2017, o 10:41

przez pani.ola » 14 lis 2017, o 09:26

Prowadzę własną firmę już kilka lat i to była najlepsza decyzja w moim życiu. Robię to co lubię i jeszcze mam z tego pieniądze. Nie zawsze jest łatwo, ale mam cel i wiem po co to robię. Jedyne co mnie przytłacza, to ta papierkowa robota. Moja firma stale się rozrasta i poszukuje systemu, który by usprawnił naszą pracę i w zasadzie dałoby to trochę więcej wolnego czasu. Zainteresował mnie system enova365, posiada kilka modułów: handel, ksiegowosc, kadry i płace. Dzięki swoim zaawansowanym funkcjom, Handel systemu enova365 stanowi kompletne narzędzie do obsługi firmy w zakresie: tworzenia i wydruku dokumentów sprzedażowych, handlowych, magazynowych, obsługi wielu magazynów, tworzenia kart towarowych i usługowych i wiele innych możliwości. Także, wszystko w jednym miejcu, dokładnie to czego potrzebuje przedsiębiorca. Firma w początkowej fazie rozwoju może zakupić system w jednym z trzech wariantów kolorystycznych (enova365 w wersji srebrnej, złotej lub platynowej), a z czasem podnieść wersję do wyższej bez konieczności reorganizacji, wymiany i konwersji baz czy migracji danych. Uważam , że to świetne rozwiązanie dla firm, my chyba u nas w firmie skusimy się na ten system. Ktoś juz korzysta? Jakieś opinie? Pozdrawiam!
pani.ola

Od: 14 lis 2017, o 09:20

przez aleksandrakolarz » 16 lis 2017, o 10:31

Jeśli przyjmujesz faktycznie wielu klientów to myślę, że może to być dobre rozwiązanie.
aleksandrakolarz

Od: 28 sie 2017, o 07:49

przez FrankieeFran » 16 lis 2017, o 15:32

Jeżeli macie wieksze firmy to może kiedyś wam się przydać sprawdzona kancelaria adwokacka. Nigdy nie wiadomo kiedy to się stanie wiec warto miec gdzies w zanadrzu sprawdzoną kancelarie. Ja mogę wam polecić firme KK Adwokaci - adwokat dąbrowa górnicza oferują oni także obsługę prawną dla firm
FrankieeFran

Od: 5 paź 2017, o 07:28

przez norbi1952 » 20 lis 2017, o 11:24

Ja myślę, że warto w takich sprawach doradzić się znajomych. Z doświadczenia wiem, że to się naprawdę bardzo często opłaca :)
norbi1952

Od: 10 lis 2017, o 13:29

przez pani.ola » 5 gru 2017, o 20:08

Oczywiscie, ze kancelaria adwokacja się przyda, tak samo jak dobre biuro rachunkowe itp. Razem z siostrą prowadzimy agencje reklamy, mamy cały budynek, my jestesmy na piętrze na parter wynajmujemy. Jak to bywa, wszystko jest na naszej głowie, tak samo usterki. system wentylacji kuleje od kilku dobrych lat w całym biurowcu i szukamy odpowiedniej ekipy do "renowacji" Wiele osób poleca ensyco https://www.ensyco.pl/ Specjalizują się w realizacjach hvacfit out czyli przebudowie wentylacji i klimatyzacji. Ktoś? Coś?
pani.ola

Od: 14 lis 2017, o 09:20

Powrót do Kariera