własne M

własne M

Dział poświęcony tematyce motywacji w poszukiwaniu pracy jak i w życiu.

przez avene » 19 lis 2019, o 08:11

To jest moja motywacja, dla której zaharowywuję się niemal na śmierć, nabijając nadgodziny i zbierając dodatkowe zlecenia. Chcę mieć całkowicie własne mieszkanie, a nie wynajętą klitkę ALBO kredyt wiszący nad głową przez 30 lat - jak sobie odłożę odpowiednią sumę, to od razu kupuję jakieś M. A zaraz po tym wyposażenie, np. meble kuchenne na wymiar. W końcu w moim mieszkaniu urządzę się tak, żeby to MI było wygodnie, a nie komukolwiek innemu :geek:
avene

Reputacja: 0 pkt
Od: 5 sie 2019, o 06:52

przez hubert37 » 23 lip 2020, o 11:04

Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl umeblowane biura serwisowane do wynajęcia w dogodnej cenie i na atrakcyjnych warunkach. Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy szukają idealnych warunków do pracy i rozwoju. Zbieranie pieniędzy na własne M to doskonały pomysł, tak jak wynajęcie w dobrej cenie biura serwisowanego w Warszawie. Wynajmujemy biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl już wyposażone w meble i sprzęt biurowy, a także posiadające klimatyzację i Internet. Biuro serwisowane Warszawa www.optioffice.pl zapewnia pomoc wykwalifikowanego personelu recepcji, dbamy o korespondencję i na zyczenie organizujemy pomoc prawną lub księgową. Nasze biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl znajdują się w centrum Warszawy i wiąże się z tym prestiżowy adres, którym firma może sie posłużyć przy rejestracji w urzędach, w korespondencji i w marketingu. Nasze biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl udostępniają sale konferencyjne, w pełni wyposażoną kuchnię i pokój relaksacyjny. Przed budynkiem jest parking i stojaki na rowery. Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl są miejscem, w którym każdy przedsiębiorca otrzyma wsparcie , komfortowe miejsce do pracy i szansę na szybsze tempo rozwoju własnej firmy. Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl są wielką szansą na wypracowanie i rozsławienie swojej spółki i marki.Biuro serwisowane Warszawa www.optioffice.pl zaprasza każdego ambitnego przedsiębiorcę do współpracy. Gwarantujemy wsparcie na każdym etapie prowadzenia własnej działalności. Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl chętnie pomoże wypełnić i dostarczyć wnioski do KRS, ZUS i US.Zapraszamy.
hubert37
Świeżak

Od: 4 maja 2020, o 11:16

przez aksa » 19 sie 2020, o 09:22

Też wolałabym nowe mieszkanie od atala niż na przykład takie do remontu, bo co z tego że je wyremontujesz, przecież to też wymaga dużych nakładów finansowych a i tak będziesz mieszkał w starym budynku z którym zawsze są jakieś problemy i nie ma miejsc parkingowych.
aksa

Od: 5 kwi 2019, o 11:35

przez lubczyk » 17 paź 2020, o 19:55

Niestety tak to jest że nowe mieszkania od dewelopera dostajesz w stanie surowym i możesz je sobie urządzić według swoich upodobań. Właśnie samemu rozglądam się za jakimś mieszkaniem deweloperskim w Warszawie i jest sporo ofert od kreator dom To pewnie znany deweloper skoro mają tyle ofert mieszkań na sprzedaż.Mam zamiar kupić u nich mieszkanie na osiedlu garden park
lubczyk
Świeżak

Od: 11 paź 2019, o 10:43

przez mikolaj » 2 sty 2021, o 12:05

Mi koleżanka poleciła tego dewelopera tu https://slawbud.pl/ Jestem zainteresowana zakupem mieszkania w spokojnej okolicy pod Warszawą. Ten deweloper ma faktycznie ciekawą ofertę. Poza tym duże doświadczenie, są na rynku 0d 25 lat. Bardzo mi też odpowiada ze mają salon, w którym są materiały do wykończenia wnętrz.
mikolaj

Od: 22 gru 2020, o 08:41

Powrót do Motywacja