własny biznes - trudny?

własny biznes - trudny?

Planowanie kariery, wybór zawodu, określanie swoich talentów.

przez simpla » 17 sty 2020, o 07:41

Czy prowadzenie własnej firmy jest trudne?
Pytam bardziej o sprawy formalno-administracyjne - bo że biznesem trzeba się zajmować 24/7, to jestem w stanie przełknąć... Mam jakiś pomysł, wstępne rozeznanie wśród ewentualnych partnerów i dostarczanych przez nich akcesoriów - na przykład dzięki http://wezetobi.pl/armatura-przemyslowa ... az-gumowy/ wiem coraz więcej o kwestiach techniczno-logistycznych... Tylko boję się właśnie o kwestie proceduralne, żeby mi za mocno nie nabruździły...
Ostatnio edytowano 27 sty 2020, o 08:52 przez simpla, łącznie edytowano 1 raz
simpla

Reputacja: 0 pkt
Od: 1 wrz 2019, o 13:37

przez sosenko » 21 sty 2020, o 14:28

Niestety własny biznes wymaga ogromu odpowiedzialności. Trzeba mieć oczy dookoła głowy i nawet jeśli załatwianie spraw administracyjnych powierzysz firmie z zewnątrz na zasadzie pełnomocnictwa, stale musisz pilnować.
sosenko
Świeżak

Od: 23 lut 2019, o 12:41

przez Madonna » 21 lut 2020, o 10:18

Oczywiście, że prowadzenie biznesu to nie jest nic prostego. Wymaga sporego poświęcenia, czasu, energii i często finansów. Jak planujecie otworzyć firmę to od samego początku myślcie o dobrej reklamie, na przykład takiej w social media. Tutaj macie wyjaśnione jak to działa - http://socialon.pl/ Mi to bardzo pomogło w rozwoju firmy
Madonna
Świeżak

Od: 23 cze 2018, o 08:57

przez Diane8 » 21 lut 2020, o 17:57

Przy prowadzeniu firmy warto sięgnąć po help desk . Na tej stronie dowiecie się co to jest help desk i na czy polega. Dodatkowo możecie skorzystać z profesjonalnej usługi tej strony. Sam korzystałem parę miesięcy temu. Zdecydowanie polecam!
Diane8
Świeżak

Od: 14 cze 2019, o 15:02

Zobacz również inne wątki:

Wątki

•  
    Odsłon
    Ostatni post

Powrót do Kariera