Wyjazd nad morze

Wyjazd nad morze

Nasze zainteresowania i sposoby na spędzanie wolnego czasu po pracy.

przez Kazoo » 25 lut 2019, o 17:24

Ja już od dawna nie jeżdżę nad polskie morze. Po prostu ta plaża pełna parawanów, ceny śmieciowego jedzenia porównywalne do topowych restauracji i ogólnie jakoś jest tak... głośno, drogo i brzydko. Zdecydowanie bardziej wolę wyjechać na zorganizowaną wycieczkę przez biuro podróży w jakieś fajne miejsce. W tym roku już dogaduję wycieczkę z biurem https://prestigeluxurytours.pl/ i nie mogę się doczekać. Za kilka miesięcy będę budził się z pięknym widokiem za oknem, w luksusowym hotelu ahhh. Jeszcze tylko trochę muszę poczekać... ;)
Kazoo

Reputacja: 0 pkt
Od: 28 sty 2019, o 14:42

przez Kama » 4 mar 2019, o 20:37

Myślę, że trochę przesadzasz . Uwierz mi , że nad morzem sa fajne miejsca. Ja co roku jeżdżę do Pobierowa. Mamy tam sprawdzone miejsce - bardzo nowoczesne domki letniskowe Domy Skandynawskie. Domki sa w super standardzie, mają świetne wyposażenie i co najważniejsze, są bardzo blisko morza. Jesli masz małe dzieci to tym bardziej warto tam pojechac bo domki przystosowane sa do maluchów - na wyposażeniu są akcesoria dzieciece, dzieki czemu nie trzeba już brać ich ze sobą. Jest też wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych więc na pewno nikt nie bedzie się tam nudził.
Kama

Od: 18 paź 2018, o 13:25

przez jjusti18 » 18 mar 2019, o 15:24

A co powiecie o miejscowości Kwidzyna? Był ktoś z was tam? Słyszałam, że można tam zobaczyć piękne zamki oraz warto wybrać się nad Wisłę, żeby pospacerować. Jakby was interesowała taka wycieczka w historyczne miejsce to warto zajrzeć na stronę https://meteor-turystyka.pl/noclegi,kwidzyn,0.html znajdziecie tam w Kwidzynie noclegi w najlepszych cenach.
jjusti18
Świeżak

Od: 23 cze 2017, o 10:29

przez Nieapetyczny754 » 22 mar 2019, o 02:19

Takie oferty są zawsze przydatne. Dzięki wielkie, dam znać czy się przydało.
Nieapetyczny754

Od: 19 mar 2019, o 23:13

przez helenka » 14 maja 2019, o 08:18

A czemu akurat nad morze? W Polsce jest wiele pięknych miejsc i niekoniecznie jest to morze :) Rzuć okiem na wycieczki zorganizowane przez agencję turystyczną Dar-Tour: https://dar-tour.com.pl/. Masz tam duży wybór wyjazdów krajowych i zagranicznych.
helenka
Świeżak

Od: 22 cze 2018, o 04:15

przez Kiki » 14 maja 2019, o 10:21

Hexa napisał(a):Wakacje przyszły do nas wielkimi krokami, dlatego warto zastanowić się gdzie je spędzimy. W tym roku my postawimy na nasze polskie morze. Pogoda póki co bardzo dopisuje dlatego myśle, że i w wakacje będzie ładnie. Wstępnie spodobały nam się domki tutaj http://lazurowybrzeg.pl/oferta/ , mają świetną lokalizacje i na pewno uda nam się tam odpocząć.

Marzy mi się wyjazd nad Morze z całą rodziną. To miejsce wygląda bardzo atrakcyjnie. Może uda nam się w tym roku pojechać.
Kiki

Od: 8 maja 2019, o 09:30

przez Kim » 20 maja 2019, o 16:11

Wyjazd nad morze to super opcja. Ja uwielbiam spędzać czas nad Bałtykiem. Jeśli chciałbyś zwiedzić np Trójmiasto to podrzucam Ci namiary na noclegi w gdyni w Willi Mewa. Tu możesz wynająć komfortowe pokoje dla 1,2 i 3 osób. Na miejscu jest też restauracja wiec można skorzystać z opcji z wyżywieniem.
Kim

Od: 3 lip 2017, o 16:39

przez dobrypracownik » 19 wrz 2019, o 20:32

Osobiście bardzo lubię podróżować i staram się przeznaczać na to czas wolny. Wyjazd nad morze to bardzo dobry pomysł szczególnie w okresie letnim. Wiele osób nie chce martwić się prowadzeniem pojazdu i wybiera wynajem autobusu. Myślę, że to dobra i wygodna opcja.
dobrypracownik

Od: 13 wrz 2019, o 07:58

przez Norton » 11 paź 2019, o 10:35

A czym zazwyczaj jeździcie nad polskie morze? Wydaje mi się, że remonty linii kolejowych w Polsce przyniosły sporo dobrego i że bardzo opłacalne stało się podróżowanie właśnie pociągami. Ja bardzo lubię nimi jeździć, bo jest to wygodne i szybkie. ;)
Norton
Świeżak

Od: 31 sie 2017, o 06:42

Poprzednia strona

Zobacz również inne wątki:

Wątki

•  
    Odsłon
    Ostatni post

Powrót do Hobby