wyjazd w delegację

wyjazd w delegację

Planowanie kariery, wybór zawodu, określanie swoich talentów.

przez olek887 » 19 gru 2018, o 15:34

witam, w lutym jadę w delegację do Poznania z pracy. Poszukuję noclegu, polećcie proszę jakiś hotel.
olek887

Reputacja: 0 pkt
Od: 4 gru 2018, o 21:28

przez nikodem22 » 19 gru 2018, o 15:41

Ja ostatnio bylem w Poznaniu na delegacji z pracy ;) Zatrzymałem się w hotelu Traffic, szczerze polecam to miejsce. Warunki w pokoju bardzo komfortowe, miła obsługa i śniadanko na miejscu. W styczniu znowu jadę do Poznania i również wybiorę to samo miejsce noclegu. Zaletą hotelu jest też fajna lokalizacja w centrum miasta. Jeśli szukasz taniego noclegu z fajnymi warunkami, zerknij sobie na Ich ofertę https://www.hoteltraffic.pl/
nikodem22

Od: 19 gru 2018, o 15:32

przez Alikia » 6 lut 2019, o 14:43

Ja się niestety na tym kompletnie nie znam. Nie jestem w stanie pomóc.
Alikia

Od: 6 lut 2019, o 13:32

przez martyniuk » 9 lut 2019, o 14:46

U nas zazwyczaj takie tematy ogarnia hr medicover. Wyjazdy sa dopieszczone i dopiete na ostatni guzik zeby pracownik przypadkiem nie pojechal i zderzyl sie ze sciana. W tym temacie dbaja o komfort ludzi podobnie zreszta z wyjazdami grupowymi
martyniuk

Od: 1 wrz 2018, o 21:34

przez sosenko » 25 lut 2019, o 22:22

Noclegu pewnie bym szukała przez jakąś stronkę internetową gdzie mają pełne zestawienia i można od razu dokonać rezerwacji. Zwykle tak robię jeśli wybieram się gdzieś służbowo lub na urlop. Ponadto zastanowiłabym się też dobrze nad kwestią dojazdu. Wiadomo, że własne auto to maksymalny komfort, ale w dłuższą trasę bardziej opłaca się jechać pociągiem lub busem. Tym bardziej, że pojawiają się nawet zniżki a bilety, takie okazje podpatrzyłam na https://dworzeconline.pl/ , masz tam też rozkłady jazdy różnych przewoźników PKS i wiele informacji. Bilet też możesz zamówić online.
sosenko

Od: 23 lut 2019, o 12:41

Zobacz również inne wątki:

Wątki

•  
    Odsłon
    Ostatni post

Powrót do Kariera