zarządzanie zespołem - potrzebne szkolenia?

zarządzanie zespołem - potrzebne szkolenia?

Planowanie kariery, wybór zawodu, określanie swoich talentów.

przez vnm » 22 cze 2019, o 14:49

Czy kierownicy, których za zadaniem jest zarządzanie zespołem, muszą posiadać ku temu jakieś specjalne papierki, lub przejść jakieś szkolenia? Bardzo proszę o informację, jeżeli ktoś z was siedzi w tym temacie i może coś podpowiedzieć.
vnm
Świeżak

Reputacja: 0 pkt
Od: 16 wrz 2017, o 21:42

przez ikar » 23 cze 2019, o 19:25

Nie ma takiego obowiązku, jednak przydałoby się, żeby te osoby potrafiły to robić, w innym wypadku taka firma nie utrzyma się długo na rynku, przez beznadziejne zarządzanie. Według mnie to bardzo prosta logika.
ikar
Świeżak

Od: 28 paź 2017, o 21:47

przez vnm » 10 lip 2019, o 20:24

Znasz może jakąś dobrą firmę, która zajmuje się wykonywaniem tego typu szkoleń? Dobrze by było jakby ceny nie był też strasznie wygórowane, bo nie ukrywam, że rozrzut pomiędzy cenami niektórych szkoleń jest ogromny.
vnm
Świeżak

Od: 16 wrz 2017, o 21:42

przez ikar » 12 lip 2019, o 07:52

No rozrzut jest ogromny. Co gorsze, to niektóre ceny są kompletnie nieadekwatne do tego co odbywa się na tych szkoleniach. Jedną z bardziej znanych i ogólnie cenionych firm tego typu jest na pewno https://deltatraining.pl/ sam ostatnio robiłem tam szkolenie zarządzanie zespołem i mogę powiedzieć, że nie jest one jakoś bardzo drogie w porównaniu do innych firm.
ikar
Świeżak

Od: 28 paź 2017, o 21:47

Zobacz również inne wątki:

Wątki

•  
    Odsłon
    Ostatni post

Powrót do Kariera